Dilerzy Stigi nagrodzeni

W Concordia Design w Poznaniu 19 września firma GGP Polska zorganizowała spotkanie dla dilerów. Podczas imprezy zaproszeni goście zapoznali się z planami firmy na nowy sezon oraz zobaczyli nowości. Najlepsi dilerzy otrzymali nagrody! Redakcja „Biznesu Ogrodniczego” przyjęła zaproszenie i wzięła udział w tym spotkaniu!

Bogaty i zróżnicowany program spotkania uwzględniał m.in. przybliżenie wyjątkowo szerokiego asortymentu produktów i proponowanych rozwiązań technicznych oferowanych przez firmę, a także zapoznanie się z nowościami. Marka Stiga działa na rynku już 80 lat, w Polsce jest obecna od 20 lat.  Uczestnicy spotkania mogli poznać trzy podstawowe zasady, jakimi kieruje się firma. Przede wszystkim znaczenie ma jakość – jednak według filozofii firmy to nie tylko produkcja perfekcyjnej maszyny, ale zadbanie o dostępność części zamiennych, serwisu, wsparcie sprzedaży oraz opakowanie produktu. W Stiga wszystko kręci się także wokół innowacyjności, dlatego proponowane maszyny stanowią połączenie innowacyjności, mocy, komfortu użytkowania i designu. Ponadto firma proponuje niezwykle zróżnicowaną gamę produktów, zatem każdy partner biznesowy będzie mógł w pełni odpowiedzieć na potrzeby klientów. Uczestnicy spotkania mogli także poznać założenia projektu stworzenia modelowej ekspozycji w miejscu sprzedaży ‘shop in shop’. Stiga przedstawiła swoje plany marketingowe na przyszły rok. Nie zabrakło również informacji o planowanych promocjach na sezon jesień-zima. Każdy uczestnik mógł obejrzeć maszyny, jakie Stiga wprowadza do oferty oraz porozmawiać z pracownikami firmy.

– Tego typu spotkania pomagają w budowaniu długotrwałych relacji z klientami oraz w ugruntowaniu pozycji firmy na rynku, zdecydowanie wzmacniają jej wizerunek.  Zaproszeni goście mogli osobiście przekonać się o walorach sprzętu oferowanego przez Stigę, jego innowacyjności i jakości oraz poznać tradycję firmy, co na pewno przełoży się na dalszą współpracę – podkreśla Renata Aleksandrzak, dyrektor Działu Sprzedaży Reklam „Biznesu Ogrodniczego”, obecna na spotkaniu.

 

 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: