Dyrektor Generalny PIH gościem III Forum Branży Ogrodniczej

 Maciej Ptaszyński z Polskiej Izby Handlu weźmie udział w panelu dyskusyjnym „Wyzwania dla polskiego handlu ogrodniczego” na III Forum Branży Ogrodniczej 

 

Na największym spotkaniu kadry zarządzającej branży ogrodniczej spotkają się producenci, dystrybutorzy, importerzy, właściciele centrów, sklepów i hurtowni ogrodniczych, a także reprezentanci sieci DIY. III Forum Branży Ogrodniczej już za dwa tygodnie, 17 października w Hotelu Sheraton w Poznaniu. 

 

Częścią programu Forum będzie panel dyskusyjny zatytułowany „Wyzwania dla polskiego handlu ogrodniczego”. Zmiany zachodzące w strukturze handlu, dynamika sprzedaży w poszczególnych formatach sklepów oraz rozwój kanałów dystrybucji na zmieniającym się rynku – to tylko niektóre tematy, które zostaną poruszone w ramach tego panelu. Jednym z jego uczestników będzie Maciej Ptaszyński, Dyrektor Generalny Polskiej Izby Handlu

To organizacja istniejąca od 1997 roku, która zrzesza obecnie ponad 30 000 podmiotów handlowych – od małych sklepów po ogólnopolskie sieci franczyzowe i dystrybucyjne. Prowadzi bieżące konsultacje istotnych gospodarczo procesów legislacyjnych, współtworzy Komitet Handlu – opiniotwórczy zespół‚ ekspertów wypracowujący rozwiązania w zakresie handlu detalicznego i dystrybucji w Polsce. Jako jedyna polska izba gospodarcza jest członkiem Europejskiej Izby Gospodarczej – Eurocommerce. 

 

– Rolą III Forum Branży Ogrodniczej jest nie tylko dyskusja o rozwoju branży, ale też rzetelna diagnoza sytuacji na rynku. Jestem przekonany, że Maciej Ptaszyński, Dyrektor Generalny Polskiej Izby Handlu pomoże zdefiniować najważniejsze wyzwania dla polskiego handlu ogrodniczego – mówi Karolina Kałdońska, dyrektor zarządzająca „Biznesu Ogrodniczego”. 

 

III Forum Branży Ogrodniczej odbędzie się 17 października w Hotelu Sheraton w Poznaniu. Partnerami tego wydarzenia zostały firmy: Vilmorin Garden, NAC, Dachser i Lasland. Wsparcia tej inicjatywie udzieliły także Polskie Stowarzyszenie Centrów Ogrodniczych, Polska Izba Nasienna oraz niezależny instytut badawczy MillwardBrown. 

 

 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: