Eden z „Biznesem Ogrodniczym”

Kiermasz artykułów ogrodniczych, pokazy florystyczne, wystawy roślin egzotycznych oraz mięsożernych, ciekawe konferencje – to atrakcje, które w dniach 18-19 maja przyciągną miłośników zieleni do Lublina na IX. edycję Targów Ogrodniczych Eden

W tym roku organizatorzy spodziewają się ponad 10 tys. zwiedzających. Nowością tegorocznej edycji targów będą Dni Kultury Holenderskiej, w ramach których odbędą się prezentacje oraz wystawy zdjęć z ogrodu Keukenhof. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji, takich jak pokazy florystyczne, których motywem przewodnim będą kompozycje balkonowe i tarasowe. Nie zabraknie interesujących konferencji, m.in.: „Szkółkarstwo XXI wieku – Optymalizacja kosztów upraw szkółkarskich na przykładzie zastosowania podłoży z mikroorganizmami”. Warto zwrócić uwagę również na wykład „Nowa generacja róż ogrodowych”.

 

Targi Eden to impreza stwarzająca idealne warunki do rozwijania współpracy, wymiany wiedzy i doświadczenia pomiędzy profesjonalistami a hobbystami i pasjonatami zainteresowanymi popularnymi czy nowymi odmianami roślin i sztuką ogrodową. Dzięki połączeniu ekspozycji targowej z kiermaszem są miejscem, gdzie miłośnicy ogrodów mogą zaopatrzyć się w nasiona, rośliny oraz akcesoria.

„Biznes Ogrodniczy” objął targi patronatem medialnym, w najnowszym czerwcowym numerze przedstawimy fotorelację z tego wydarzenia.

Informacje i zgłoszenia: Mirosław Maciej Wituch, m.wituch@targi.lublin.pl, tel.81 458 15 49.

REKLAMA
Targi Zieleń to życie