Elektryczne nożyce do żywopłotu Flexotrim FHS 1545 Victus Emak

W sierpniu certyfikat Top Innowacja został przyznany firmie Victus-Emak za Elektryczne nożyce do żywopłotu Flexotrim FHS 1545

Pomimo powszechnej dostępności elektrycznych i spalinowych narzędzi ogrodniczych wiele prac w ogrodzie w dalszym ciągu jest wykonywanych przez osoby dysponujące dużą siłą fizyczną, głównie mężczyzn. Producenci narzędzi prześcigają się oferując sprzęt coraz mocniejszy, z coraz wyższymi parametrami pracy, ale zarazem też coraz cięższy i mniej poręczny. Seniorzy i kobiety ze względu na swoje ograniczenia mają trudności z obsługą takich narzędzi.
Naprzeciw takim potrzebom wyszła niemiecka firma Ikra produkująca od wielu lat wysokiej jakości elektryczne narzędzia ogrodnicze, sprzedawane na całym świecie pod różnymi markami. Oferowane przez nią elektryczne nożyce do żywopłotu Flexotrim HS 1545 są najlżejszymi nożycami w swojej klasie dostępnymi na rynku. – Ich obsługa dzięki małej masie jest bardzo łatwa i radzą sobie z nią nawet osoby nieobdarzone dużą siłą fizyczną. Niemiecka jakość i staranność wykonania przekonują do siebie każdego użytkownika bez względu na płeć, wiek i tężyznę fizyczną – mówi Grażyna Lipiak, manager produktu w firmie Victus-Emak.
 
Victus-Emak

ul. Karpia 37
61-619 Poznań

www.victus.pl

REKLAMA