Esschert Design już w Polsce

Na polskim rynku ogrodniczym pojawiła się nowa, licząca się w Europie firma Esschert Design z Holandii, w której ofercie znajdziemy wiele ciekawych produktów. Esschert Design działa w 65 krajach świata, dostarczając towary przez autoryzowanym dystrybutorów. W Polsce jej wyłącznym dystrybutorem jest firma ACM Agrocentrum z Kielc

Esschert Design oferuje bardzo modne, designerskie i praktyczne produkty 
ogrodnicze. Firma posiada w Holandii w miejscowości Enschede showroom o 
pow. 1200 m kw., do którego zaprasza właścicieli centrów ogrodniczych z całego świata, w tym z Polski – mówi Anita Kośmider, product manager w firmie ACM Agrocentrum, odpowiedzialna za wprowadzenie marki na polski rynek.
Wielką zaletą współpracy z Esschert Design jest możliwość składania 
zamówień na bieżąco, a nie z wielomiesięcznym wyprzedzeniem. Firma nie tylko podąża za trendami, ale również je kreuje. Na przykład na targach w 
Kolonii przedstawiła ciekawą kolekcję „50 shades of Blue”, na którą składają się produkty w niebieskim kolorze, okrzykniętym kolorem roku 2020.
Firma jako pierwsza wyprodukowała teleskopowe narzędzia do stworzenia 
kompozycji tzw. „lasu w szkle”. Jest także dostawcą budek lęgowych dla ptaków, w tym oryginalnych produktów takich jak legowiska dla jaskółek, pełzacza czy sów.
Jeżeli w centrum ogrodniczym funkcjonuje dział z kwiatami domowymi, to warto wiedzieć, że Esschert Design posiada w swojej ofercie ponad 100 produktów do pielęgnacji roślin doniczkowych: łopatki, konewki, zraszacze itd.
Bardzo ciekawym asortymentem jest odzież ogrodnicza m.in.: fartuchy, rękawice, kapelusze czy torby, które są wykonane z różnych tkanin (w tym dżinsu).
W oparciu o te produkty centra ogrodnicze mogą zorganizować wiele atrakcyjnych ekspozycji, które przyciągną uwagę klientów i zapewnią większy obrót. 

W celu zapoznania się z ofertą można odwiedzić stronę www.esschertdesign.pl lub skontaktować się mailowo: info@esschertdesign.pl

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: