Firma Krysiak – rok dużych zmian i zapowiedź nowości 2019

Podsumowanie zmian wizerunkowych w 2018 roku, zapowiedź nowości w ofercie na rok 2019 oraz warunków handlowych – to tematy podjęte przez przedstawicieli firmy Krysiak podczas dwudniowego (9 i 10 listopada) spotkania z partnerami biznesowymi w hotelu Nosalowy Dwór w Zakopanem. Obok zmienionej identyfikacji wizualnej marek uczestnicy spotkania mieli okazję poznać zupełnie nową, dedykowaną dealerom markę Faworyt Pro

Podczas pierwszego dnia spotkania z partnerami handlowymi w Zakopanem przedstawiciele firmy –członek Zarządu firmy Artur Krysiak oraz reprezentująca Dział Marketingu Kinga Krysiak – skupili się na podsumowaniu działań w zakresie marketingu firmy podjętych w 2018 roku. – Nowy logotyp i hasło przewodnie, modernizacja salonu sprzedaży, intensywne prace nad nową identyfikacją wizualną i wdrażaną właśnie zmianą opakowań marek Faworyt, Lider i Handy – to tylko część działań rebrandingowych, które zajmowały nas w mijającym roku. – mówi Kinga Krysiak z Działu Marketingu.

Zaproszeni goście mogli usłyszeć o zmianie designu opakowań i  logotypów dotychczasowych marek oraz o wprowadzanej nowej marce – Faworyt PRO. Znak tej linii produktowej jest przedstawiony na ciemnym, grafitowym tle z białym liternictwem oraz czerwonym sygnetem i taglinem pozycjonującym.

 

Drugi dzień spotkania był prezentacją nowości na sezon 2019, które przedstawił uczestnikom właściciel firmy – Andrzej Krysiak. W ofercie na 2019 klienci poznają w pełni nową markę.  Faworyt Pro to marka dealerska obejmująca m.in.: kosiarki spalinowe wyposażone w profesjonalne podsystemy o wydłużonej żywotności i gwarancji. W ofercie marki Faworyt Pro dostępne będą  m.in. kosiarka spalinowa na powierzchnie do maks. 1500 m z silnikiem Briggs&Stratton oraz kosiarka spalinowa Faworyt Pro z silnikiem Yamaha na większe powierzchnie do maks. 1500 m.

Wśród nowości na rok 2019 znajdzie się też innowacyjne połączenie kosy z kosiarką, czyli kosa spalinowa Handy TMK 52 K na kołach, a także nowa zamiatarka z silnikiem Briggs&Stratton czy traktor Texas z bocznym wyrzutem z silnikiem Loncin. Firma wzbogaca swoją ofertę  o zamiatarki elektryczne, opryskiwacze Tukan by Gloria oraz zanurzeniową elektryczną pompę membranową Lider, przeznaczoną do pompowania wody czystej ze studni i innych zbiorników.

Spotkanie zostało zakończone uroczystym bankietem.

 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: