FOCUS Piana na osy i szerszenie

Rozmawia: Michał Gradowski 

Czy FOCUS Piana na osy i szerszenie wypełnia pewną lukę na rynku? Jak narodził się pomysł na wprowadzenie tego produktu do oferty?

To jedyny rodzimy, nie importowany, produkt tego typu na naszym rynku. Pomysł zrodził się w mojej głowie, kiedy jeżdżąc po sklepach zauważyłem, że na półkach są tylko spraye z płynem i pułapki do walki z tymi groźnymi owadami. FOCUS Piana na osy i szerszenie to odpowiedź na głosy klientów, którzy potrzebowali w 100% skutecznego produktu o natychmiastowym działaniu, bezpiecznego dla użytkowników, który będzie inny niż obecnie dostępne produkty. Pułapki odławiające działają w sposób dość powolny, a płyny w sprayu nie wypełniają przestrzeni, w której znajdują się owady – nie są więc tak skuteczne, jak FOCUS Piana. To unikalny produkt, który powinien znaleźć się w każdym sklepie.

 

Jakie są inne jego zalety?

FOCUS Piana daje gwarancję 100% skuteczności wykonanego zabiegu. Jako jedyny produkt do likwidacji os i szerszeni działa dwufazowo, unieruchamia owady mechanicznie i likwiduje je chemicznie. Wystrzelona z opakowania piana – z naszych doświadczeń wynika, że zasięg, przy sprzyjających warunkach, dochodzi do 6 m – szczelnie wypełnia miejsce aplikacji, uniemożliwiając owadom wydostanie się z miejsc przez nie zasiedlonych, a jej toksyczny dla owadów skład dokonuje skutecznej eliminacji problemu. Piana zaaplikowana w szczeliny, gdzie mogą być ukryte niebezpieczne owady, wypełni je w całości, a nie punktowo, jak popularne płyny w sprayu. Oklejone pianą gniazdo nie stanowi zagrożenia – z tak zabezpieczonego miejsca nie wyleci żaden owad. Bezbarwna i bezwonna piana po kilkunastu minutach – w zależności od czynników zewnętrznych: temperatury, wilgotności, wiatru – znika, nie pozostawiając śladu. FOCUS Piana dostępna jest w dwóch rodzajach opakowań 300 i 750 ml. Duże opakowanie wystarczy do likwidacji kilku gniazd.

 

Dla jakich klientów dedykowany jest ten produkt? Jak można ocenić dotychczasowe zainteresowanie dystrybutorów?

Produkt dedykowany jest do użytku powszechnego, zarówno dla hobbystów, jak i profesjonalistów. Prosty sposób działania preparatu, łatwy do przekazania klientom, gwarantuje bezproblemową sprzedaż. Poza tym – jako, że jest to jedyny oficjalnie dostępny produkt tego typu na rynku i nie ma konkurencji – można na nim wygenerować dobrą marżę. Zainteresowanie produktem jest ogromne, praktycznie każda osoba, która poznała zasadę działania piany, chce ją mieć na swoich półkach. Sprzedawcy wierzą w 100% skuteczność produktu. Jest to coś naprawdę nowego na rynku, co przykuwa uwagę klientów. Kilka tysięcy wyświetleń filmu o FOCUS Pianie na naszym kanale YouTube pokazuje, że klienci szukają prawdziwej alternatywy dla znanych do tej pory preparatów zwalczających osy i szerszenie.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: