Forum Branży Ogrodniczej coraz bliżej

Już tylko 6 dni pozostało do najważniejszego biznesowego spotkania – VI Forum Branży Ogrodniczej, które odbędzie się w dniach 8-9 listopada w Hotelu Andersia w Poznaniu

Forum Branży Ogrodniczej to największa konferencja biznesowa dedykowana kadrze zarządzającej zielonym biznesem. To dwa dni dyskusji na kluczowe dla branży tematy, ponad 250 gości, prezentacje oraz wystąpienia cenionych ekspertów.
Partnerem strategicznym VI Forum Branży Ogrodniczej jest firma Rolimpex. Partnerami branżowymi są: marka Athena, firmy: Briggs & Stratton, Dachser, Deforche, Vilmorin Garden, Target, Agrohum oraz PSCO.

Spotkanie producentów, hurtowników, detalistów, a także przedstawicieli sieci marketów DIY odgrywa kluczową rolę w świecie nowoczesnego biznesu. VI Forum Branży Ogrodniczej umożliwia wymianę informacji, daje możliwość na kreowanie wizerunku firm oraz marek wśród kupców oraz potencjalnych klientów, pozwala lepiej wykorzystać potencjał przedsiębiorstw.

Tegoroczny program  VI Forum Branży Ogrodniczej został podzielony na dwa współgrające ze sobą bloki. Po raz pierwszy w tym roku odbędą się konferencja dedykowana wyłącznie dla właścicieli sklepów i centrów ogrodniczych oraz minitargi ogrodnicze,  wyjątkowa strefa rozmów biznesowych – trade table.
Partnerami tego wydarzenia zostały firmy: Rolimpex, GRUPA INCO, Victus, Cellfast, Bros, PNOS,  Deforche, Agrohum, PSCO, Dachser, Vilmorin Garden, Briggs&Stratton oraz marki Wolf Garten, Bio Florin, Athena oraz Target.
Druga część dedykowana jest dla producentów, dystrybutorów, hurtowników oraz detalistów. Prezentacje przedstawią specjaliści z branży ogrodniczej. Prelegentami tegorocznej edycji będą:  dr Izabella Anuszewska research unit director, Milward Brown, SMG/KRC, Eka Barcys, analityk badań Euromonitor International, Marcelin Matusiak,  Team Manager GFK Polonia oraz  Natalia Hatalska,  analityczka i blogerka.

– Z wielką przyjemnością wystąpię na Forum Branży Ogrodniczej. Ogrodnictwo jest mi bliskie z dwóch powodów. Po pierwsze – to moje hobby, sama od lat jestem miłośniczką zieleni i uprawiam ogród. Po drugie – branża ogrodnicza jest mi bliska zawodowo. Wiele globalnych trendów, które śledzę, jak choćby urbanizacja czy moda na zdrowe odżywianie pośrednio wiążą się z ogrodnictwem. Podczas VI Forum Branży Ogrodniczej skupię się na tym, jak się zmienia konsument i jak te zmiany przekładają się na branżę ogrodniczą, jakie są główne trendy ogrodnicze, które można zaobserwować w Polsce i  czy są one zgodne z tym, co dzieje się na świecie. Ogrodnictwo jest ważną kategorią w wielu dziedzinach życia, a w dobie tak szybkich zmian szczególnie ważne jest śledzenie zachowań konsumenta – mówi Natalia Hatalska, CEO, head of foresight, infuture hatalska foresight institute

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: