GaLaBau już w środę

 Już w najbliższą środę początek targów GaLaBau w Norymberdze. Po raz pierwszy z udziałem „Biznesu Ogrodniczego”   

 
Odbywające się co dwa lata targi GaLaBau to jedna z najważniejszych na świecie imprez poświęconych zieleni miejskiej. W poprzedniej edycji wzięło udział ponad 1150 wystawców, a targi odwiedziło 62 tys. zwiedzających. Kolejna, 21. edycja GaLaBau zacznie się już w najbliższą środę 17 września. Targi potrwają do soboty 20 września.
 
W 13 halach międzynarodowi wystawcy zaprezentują ofertę związaną z planowaniem, budową i pielęgnacją ogrodów, parków i miejskich terenów zieleni.
 
– Monitorowanie rynku w tak dynamicznie zmieniającej się branży jest bardzo istotne, dlatego na GaLaBau nie mogło zabraknąć „Biznesu Ogrodniczego”. Warto obserwować rozwój i ewolucję miejskich terenów zieleni, które są często inspiracją dla konsumentów i kreują nowe trendy – mówi Jarosław Olewicz, dyrektor ds. strategii i rozwoju wydawnictwa Media Experts, który będzie reprezentował „Biznes Ogrodniczy” na targach.  
 
– Targi GaLaBau są wyznacznikiem trendów i cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Liczba wystawców jest o 10 % większa niż dwa lata temu, przybywa też gości z zagranicy – mówi Stefan Dittrich, organizator targów. 
 
Obszerna relacja z GaLaBau już w najnowszym, październikowym wydaniu „Biznesu Ogrodniczego”. 
 
REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: