Garden Arena już za miesiąc

Kilkudziesięciu wystawców zaprezentuje swoją ofertę podczas Targów Ogrodniczych Garden Arena, które odbędą się już za miesiąc – w dniach 2-4 października 2015 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Arena Mazury w Ostródzie

 
Targi skierowane są do pasjonatów i miłośników ogrodnictwa. Organizatorzy zapraszają właścicieli hurtowni, centrów i sklepów ogrodniczych, kwiaciarni oraz uczniów szkół kierunkowych, studentów uczelni wyższych, ale także każdego, kto hobbystycznie zajmuje się ogrodem i sadzi kwiaty na balkonie. 
 
Ubiegłoroczną edycję targów odwiedziło ponad 4 tysiące osób. W tym roku, chcąc jeszcze bardziej zwiększyć liczbę odwiedzających, organizatorzy Garden Areny rozszerzyli współpracę z instytucjami, stowarzyszeniami i grupami zawodowo związanymi z tematyką ogrodniczą. Jednocześnie w tym samym terminie na sąsiedniej hali odbędą się Targi Myśliwskie Hubertus Arena połączone z Festiwalem Smaków, co z pewnością zwiększy frekwencję na targach Garden Arena.
 
Garden Arena to propozycja wystawiennicza skierowana do ogrodników, firm zajmujących się zakładaniem i pielęgnacją terenów zieleni a także do architektów krajobrazu. Wśród wystawców firmy m.in. z Polski, Włoch, Niemiec, Holandii i Belgii. Dzięki spotkaniom branżowym, wykładom specjalistów z Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach i Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego z Olsztyna oraz prezentacjom najnowszych trendów w architekturze zieleni, uczestnicy targów będą mogli poszerzyć swoją wiedzę z zakresu szeroko pojętego ogrodnictwa. 
 
Jesień to świetny okres do podsumowań sezonu handlowego w sklepach i centrach ogrodniczych oraz przygotowywania planów zatowarowaniowych na sezon 2016.  W związku z tym targi Garden Arena odwiedzą profesjonaliści zainteresowani szeroką ofertą ogrodniczą z kraju, jak i z ciekawych rynków zagranicznych, m.in. z Litwy, Łotwy i Rosji. 
 
Więcej informacji na stronie internetowej www.garden-arena.pl i fanpage’u targów.
REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: