Vitrel – coraz bliżej

Wielkimi krokami zbliża się jesienna edycja targów Vitrel. W tym roku po raz pierwszy targi odbędą się w formule 3-dniowej

Ponad 160 wystawców, najnowsze trendy i wiele ciekawych inspiracji – najważniejsza w Polsce impreza branży decor, której patronem medialnym został „Biznes Ogrodniczy” odbędzie się w dniach 23–25 września 2015 r. w hotelu Mercure-Kasprowy w Zakopanem. Wśród wystawców znajdą się m.in. przedstawiciele firm Belldeco, Ceramik-Art, Chomik, Ewax, Dekor-Pap, Regnum, Rojek Decor, R&M.

Vitrel spośród innych imprez i spotkań branżowych wyróżnia się specyficzną formułą. Poza typowymi spotkaniami biznesowymi na stoiskach dodatkowe, bezpośrednie kontakty można nawiązać w kuluarach, w przyjemnej i mniej formalnej atmosferze. Targi odbywają się bowiem w hotelu, w którym zatrzymują się wystawcy i firmy handlowe. – Podczas targów będzie można  zapoznać się z imponującą ofertą produktów, poznać najnowsze trendy, porównać jakość i ceny oferowanego asortymentu oraz dokonać optymalnych zamówień do swoich placówek handlowych. Będzie wielu nowych wystawców, również zagranicznych  – mówi Elżbieta Ziarnicka, organizator targów.

Stoiska czynne w dniach handlowych:
23 września (środa) w godz. 9–18.00
24 września (czwartek) w godz. 9–18.00
25 września (piątek) w godz. 9–16.00

W piątek, po godz. 13.00 będzie możliwość zakupienia towarów w cenach promocyjnych od wystawców.

Szczegółowych informacji o targach udziela:
Elżbieta Ziarnicka tel./fax: 22/698 83 00, tel. kom.: 501 084 393
 

REKLAMA