Terra Group Kreatorem DecoTrendów

Designerska donica Schio Ciotola z kolekcji Urbano inspirowana kulturą wschodnią została nagrodzona tegorocznym Kreatorem DecoTrendów. Wyróżnienie odebrał Maciej Albinowski, Business Development Manager w firmie Terra Group 

 
Wyróżniona donica Schio Ciotola z kolekcji Urbano doskonale wygląda ozdobiona egzotycznymi, nietypowymi roślinami. To designerski element wzbogacający każdą przestrzeń, który jest także praktyczny – donica jest mrozoodporna, lekka, odporna na uderzenia i działanie promieni UV.
 
Prestiżową nagrodę Kreatora DecoTrendów odebrał Maciej Albinowski, Business Development Manager w firmie Terra Group. Wyróżnienie w imieniu magazynu „Decobiznes” wręczyła Renata Aleksandrzak, dyrektor sprzedaży. 
 
KREATORY DecoTrendów to prestiżowe wyróżnienia już po raz trzeci przyznane przez redakcję magazynu „Decobiznes”.
 
Wśród tegorocznych laureatów, obok firmy Terra Group,  znalazło się sześć firm. Ewax wyróżniono za oryginalne wazony ze szkliwionej ceramiki, Lamelę za osłonkę Luna, , a firmę Szklany Dom nagrodzono za łamaną, szklaną karafkę i kieliszki o unikatowym kształcie oraz oryginalny kręcony wazon. Tegoroczne Kreatory DecoTrendów trafiły także do firmy Belldeco – za korytko proste Wenecja, Galerii Kawa i Herbata – za kolekcję akcesoriów kuchennych marki Ashdene oraz firmy DekorPAP – za oryginalne, drewniane latarnie.
 
Wszyscy laureaci zostali zaprezentowani w najnowszym, czerwcowym wydaniu magazynu „Decobiznes”, który będzie promowany na jesiennej edycji targów Vitrel w Zakopanem w dniach 23-25 września 2015 r.   
Kreatory DecoTrendów są potwierdzeniem wysokiej jakości produktów, otrzymują je producenci, którzy przyczyniają się do rozwoju całej kategorii.
 
REKLAMA