Gardenia pod znakiem gwiazd

Ponad 600 wystawców z całego świata i prawie 250 nowości produktowych – tak w skrócie opisać można zbliżające się targi Gardenia, które w dniach 26-28 lutego odbędą się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich

     Targi Gardenia po raz kolejny wyznaczą nowe trendy w ogrodnictwie. Inspiracjom i pomysłom na efektywną aranżację zielonych przestrzeni sprzyjać będą rozmowy biznesowe i debaty nad najistotniejszymi problemami branży ogrodniczej. Wśród targowych gości nie zabraknie znanych w kraju ekspertów prowadzących telewizyjne programy ogrodnicze.

     O zasadach pielęgnacji roślin, najnowszych trendach oraz uprawie ziół i kiełków w domu, opowiedzą specjaliści zaproszeni przez firmy Bayer, Compo, Fiskars, Marolex i Vilmorin Garden. Po raz trzeci odbędą się również warsztaty „Ogród marzeń tworzony z pasją”. Uczestnicy spotkania będą mogli wziąć także udział w części praktycznej – zajęciach pokazowych z kompozycji własnej skrzynki balkonowej oraz licznych konkursach. Gwiazdą spotkania będzie Marek Jezierski, współtwórca popularnego programu telewizyjnego „Rok w ogrodzie”, emitowanego w TVP1 oraz zielonych kącików  w „Kawa czy herbata”.
 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: