Top Innowacja – luty

W lutym certyfikat Top Innowacja został przyznany firmom ‘Clematisy’ M.K.J. Wędrowscy za nową linię produktów w innowacyjnych opakowaniach oraz KiK ZIEMSKIE PRODUKTY za podłoże Bio do warzyw i pomidorów


Nowa linia produktów w innowacyjnych opakowaniach

Balotowane krzewy owocowe w ekologicznych, naturalnych jutowych woreczkach to nowość w ofercie Szkółki Roślin Ozdobnych ‘Clematisy’ M.K.J. Wędrowscy. Opakowania są ekologiczne: woreczek został uszyty z naturalnego materiału jutowego, po wysadzeniu rośliny można użyć go do przechowywania innych rzeczy.  – Takiej linii na naszym ogrodniczym rynku jeszcze nie było. To odpowiedź na coraz popularniejszy trend eko. Konsumenci są coraz bardziej świadomi i częściej niż kiedyś zwracają uwagę na formę opakowania, nie tylko pod względem estetyki i jakości, ale również dbałości o ekologię – podkreśla Magdalena Wędrowska, właścicielka szkółki. Oficjalna premiera nowych produktów nastąpi na targach Gardenia. Pierwsze dostawy już od 1 marca 2015 r.


Szkółka „Clematisy” M.K.J. Wędrowscy

ul. Sportowa 1a, 83-211 Kolincz

www.clematisy.com.pl


Podłoże Bio do warzyw i pomidorów

Pozbawione chemii, w pełni naturalne podłoże, wśród którego  składników są m.in. biohumus, guano i zielony kompost. To  jedyne na rynku podłoże naturalne z tak bogatym składem, w pełni organiczne z dużą ilością pożytecznych mikroorganizmów. Obecnie w Polsce nie ma podłoża, które nie zawierałoby domieszek „chemii”, a jednocześnie bazowało na kompoście. – Decyzja o wejściu na rynek była podyktowana wzrastającą świadomością klientów, którzy coraz częściej szukają produktów w pełni naturalnych – podkreśla Maciej Krajewski, dyrektor operacyjny w firmie KiK ZIEMSKIE PRODUKTY.  – Stworzyliśmy nowe podłoże z myślą o wykorzystaniu go w domowych uprawach warzyw i pomidorów. Doskonale sprawdzi się więc przy uprawach w ogródku, w kontenerach, na balkonach czy na kuchennym parapecie – dodaje Maciej Krajewski.


KiK ZIEMSKIE PRODUKTY

ul. Kasprzykiewicza 34
05-200 Leśniakowizna

www.kikkrajewscy.eu
 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: