Giardina 2018 już w środę!

Już 14 marca w Zurychu odbędzie się 20. jubileuszowa edycja Targów Ogrodniczych Giardina. „Biznes Ogrodniczy” będzie uczestniczył w tym wydarzeniu

13 marca odbędzie się „Dzień Prasy” podczas którego dziennikarze będą mieli dostęp do sal wystawowych i najważniejszych atrakcji na Giardinie. Podczas ekskluzywnego wieczoru otwarcia czeka na przedstawicieli mediów wyrafinowany program towarzyszący pełen niespodzianek. 

Rokrocznie w Zurychu odbywają się targi pod hasłem Giardina – Leben im Garten. W ubiegłym roku na targi przyjechało 65 000 zwiedzających  z całej Europy, aby zobaczyć ofertę, którą przedstawiało 270 wystawców. Targi są znane z prezentacji produktów i kreatywnych rozwiązań do stworzenia indywidualnego miejsca wypoczynku.

Podczas tegorocznej, jubileuszowej edycji tej  wiodącej wystawy najlepsi architekci krajobrazu, podzielą się wiedzą, jak tworzyć ciekawe ogrody w małych przestrzeniach, jak  efektywne wykorzystywać przestrzeń oraz przybliżą możliwości tworzenia innowacyjny ogrodów. Znany na całym świecie architekt ogrodowy Enzo Enea jest odpowiedzialny za jedną z wielu atrakcji rocznicowej Giardiny.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: