KONKURS WIOSENNY – wygraj wertykulator marki Faworyt!

Wszystko w ogrodzie zaczyna budzić się do życia, a to znak, że wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami! Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać wertykulator – niezbędny sprzęt do wiosennej pielęgnacji trawnika. Szansę na zdobycie sprzętu ma każdy, kto prześle zgłoszenie konkursowe oraz zaakceptuje Regulamin konkursu „Pierwsze oznaki wiosny w ogrodzie”

Zasady konkursu:

W dniach 06.03.2018 – 19.03.2018 na fanpege’u Sekrety Ogrodu z Krysiak.pl na Facebooku zbierane są zgłoszenia konkursowe. Warunkiem udziału jest spełnienie wszystkich wymogów:

  • wymień co najmniej 3 rośliny kwitnące wiosną;
  • dodaj zdjęcie, pokazujące co najmniej jedną z wymienionych roślin, rosnącą w Twoim ogrodzie;
  • nazwy roślin oraz zdjęcie prześlij w komentarzu pod postem konkursowym na stronie fanowskiej Sekrety Ogrodu z Krysiak.pl (wejdź i dodaj).

Nagrody do zdobycia w konkursie:

Spośród wszystkich osób, które spełniły warunki wzięcia udziału w konkursie, wybierzemy jednego laureata, który zostanie wyróżniony nagrodą.

I miejsce – Wertykulator Faworyt KCW1532

Zasady są banalnie proste, więc nie czekaj i prześlij swoje zgłoszenie już dziś!Rozstrzygnięcie konkursu „Pierwsze oznaki wiosny w ogrodzie” nastąpi 21.03.2018, kiedy to na naszym profilu na Facebooku w osobnym poście wskażemy laureata.

Powodzenia!

PRZEJDŹ NA STRONĘ ZGŁOSZENIOWĄ I WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE!

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: