Golden Krokus zdobywcą Kreatora DecoTrendów 2016

Oryginalne lilie wodne sprawdzające się w oczkach wodnych i stawach oraz przy dekoracji wnętrz dostępne w ofercie firmy Golden Krokus – to produkt nagrodzony tegorocznym Kreatorem DecoTrendów 2016

 

Wyróżnione lilie wodne fantastyczne imitują naturę i idealnie wpasowują się w żywe otoczenie. Lekkie, piankowe wykonanie gwarantuje, że produkty unoszą się na wodzie. Są doskonałą ozdobą dostępną w różnych rozmiarach i kolorach. To produkty, których nie może zabraknąć w centrach ogrodniczych oferujących asortyment dekoracyjny. Prestiżową nagrodę Kreatora DecoTrendów 2016 odebrała Jolanta Oporska – Sitarz, właścicielka firmy Golden Krokus. Wyróżnienie w imieniu magazynu „Decobiznes” wręczyła Natalia Dur, szef projektu „Decobiznes”.

 

KREATORY DecoTrendów 2016 to prestiżowe wyróżnienia już po raz czwarty przyznane przez redakcję magazynu „Decobiznes”. Wśród tegorocznych

laureatów, obok firmy Golden Krokus, znalazło się sześć firm. Kreatory DecoTrendów są potwierdzeniem wysokiej jakości produktów, otrzymują je producenci, którzy przyczyniają się do rozwoju całej kategorii.  – Jest mi  niezmiernie miło, że nasz produkt został nagrodzony Kreatorem DecoTrendów. To utwierdza mnie jeszcze bardziej w przekonaniu, że warto ciężko pracować i podążać za modą i trendami. Chcemy proponować naszym klientom nowoczesne rozwiązania i kolory, bowiem tylko szeroka gama artykułów umożliwia stworzenie niebanalnych kompozycji. Propagujemy trend dekorowania wnętrz sztucznymi kwiatami. Są one nie tylko piękne i trwałe, ale również łatwe w pielęgnacji.

Coraz częściej nasz asortyment można także spotkać w ogrodach, na tarasach czy balkonach. Sztuczna roślinność doskonale imituje przyrodę i wspaniale współgra z produktami z innych branż. Odpowiednie dobrane artykuły dekoracyjne i oświetlenie typu  lampiony, cotton ballsy, siedziska w połączeniu ze sztucznymi kwiatami np. naszą lilią potrafią stworzyć klimatyczną atmosferę na lato. Dostarczamy to, czego oczekują nasi klienci – również kreatorzy – i cieszymy się, że wspólnie przyczyniamy się do tworzenia piękna w codziennym otoczeniu – mówi Jolanta Oporska – Sitarz, właścicielka firmy Golden Krokus.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: