Kolorowe Rodzinne Warsztaty Ogrodnicze

W miniony weekend odbyły się dwa ostatnie spotkania w ramach Rodzinnych Warsztatów Ogrodniczych pod patronatem „Biznesu Ogrodniczego” oraz magazynu „Garden & Trends”

 

tematem przewodnim eventu było hasło „Ziołowy Ogród” oraz „Spotkanie z byliną” to przewodnie tematy Rodzinnych Warsztatów Ogrodniczych, które odbyły się  w Centrum Ogrodniczym Mejpol w Opocznie oraz w Centrum Ogrodniczym Piotrowscy w Smardzewie. Na event z Witoldem Czuksanowem oraz przedstawicielami firm Agrecol, Kronen i przybyły tłumy entuzjastów ogrodnictwa.

– Ostatnie w tym sezonie Rodzinne Warsztaty Ogrodnicze zaczęły się 17 czerwca w Opocznie od… wielkiej nawałnicy. W końcu jednak zza chmur wyszło słońce i mimo wietrznej pogody zabawa się rozkręciła. W piątek towarzyszył jej charakterystyczny aromat mięty, której dorodne flance sadziliśmy z uczestnikami zabawy, ale na zielonym stoliku pojawiły się też inne zioła oraz naciowe i korzeniowe selery. Następnego dnia na szlaku Warsztatów znalazło się centrum państwa Piotrowskich w Smardzewie. Tu z kolei królowały byliny. Wszystkie kolorowe i dorodne, tyle że kilkugodzinne warsztaty zdominowała charakterystyczna woń lawendy. Ten kwiatek wcale byliną nie jest, ale zaczyna się lawendowy sezon, więc jak mogło go zabraknąć? – podsumowuje Witold Czuksanow, prowadzący akcję. 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: