GRAJMY W ZIELONE z „Biznesem Ogrodniczym”

„Biznes Ogrodniczy” został patronem XI edycji Ogólnopolskiej Wystawy Ogrodniczej połączonej z kiermaszem GRAJMY W ZIELONE.

Jak aranżować zieleń w ogrodach i na balkonach? Jakie rośliny wybrać? Gdzie je posadzić? Jakie są aktualne  trendy w branży ogrodniczej? – odpowiedzi na te pytania poznają uczestnicy imprezy. – Już dziś zapraszamy producentów, szkółkarzy, handlowców do zgłaszania uczestnictwa. Druk umowy-zgłoszenia można znaleźć na stronie www.grajmywzielone.pl. Natomiast na zakupy zapraszamy klientów do Rënku, w Gdańsku, przy ul. Wodnika 50, w piątek 17 maja w godzinach od 14:00 do 20:00 oraz w sobotę i niedzielę 18 i 19 maja, tradycyjnie w godzinach od 10:00 do 18:00 – mówi Hanna Czapiewska, koordynator wystawy.

 

W tej trzydniowej imprezie wezmą udział najlepsi projektanci terenów zielonych oraz doświadczeni ogrodnicy, producenci i handlowcy z całej Polski. Wśród wystawców nie zabraknie firm, u których będzie się można zaopatrzyć w meble ogrodowe, donice do ogrodów, na tarasy i balkony. Bliższe informacje: www.grajmywzielone.pl, www.renk.pl, h.czapiewska@renk.pl, a.michalik@renk.pl, m.olszewska@renk.pl, tel. 58 762 80 00.

 

Wejście na wystawę jest bezpłatne, opłata parkingowa wynosi 5 zł od samochodu.

REKLAMA
Targi Zieleń to życie