Grass – 100% wzrost ciągle możliwy

Podsumowanie mijającego sezonu, wręczenie nagród dla najlepszych dystrybutorów i prezentacja nowości na rok 2015 – to główne punkty programu konferencji firmy Grass w Zakopanem, która odbyła się 22-23 listopada. Jej zwieńczeniem był natomiast uroczysty bankiet w hotelu „Grand Nosalowy Dwór”

Firma Grass, która w tym roku obchodzi 24-lecie istnienia, w miniony weekend zaprosiła swoich partnerów biznesowych do hotelu „Grand Nosalowy Dwór” w Zakopanem. Była to okazja do podsumowania sezonu, wymiany poglądów i prezentacji nowej oferty. Na spotkaniu było obecnych blisko 200 osób.

 

To był niezwykle udany rok dla naszej firmy, który także bardzo szybko minął. Wzrost sprzedaży zanotowało 78% naszych partnerów handlowych, wielu z nich zwiększyło obroty o ponad 100%, w tym także firmy, które pracują z nami od lat i zawsze są w czołówce pod względem wielkości sprzedaży. Średni wzrost u wszystkich dystrybutorów wynosił kilkadziesiąt procent – mówi Marta Łozińska, właścicielka firmy Grass.

Na konferencji zaprezentowano także nowe produkty w ofercie: glebogryzarkę, kosiarkę marki Snapper z silnikiem Briggs & Stratton z technologią InStart, nowy traktor Snapper oraz kosiarkę z segmentu economy. – Fabryki, z których importujemy produkty oferowane przez naszą firmę, reprezentują europejski poziom. Współpracujemy tylko z kontrahentami, którzy gwarantują wysoką jakość – mówił w czasie prezentacji Jerzy Wolnik, właściciel firmy Grass.
Organizatorzy zwracali też uwagę na zagrożenia, z którymi co roku muszą się zmierzyć importerzy – m.in. duże wahania kursu dolara, które utrudniają przygotowanie cenników obowiązujących przez cały rok. 
Konferencję zakończył uroczysty bankiet w hotelu „Grand Nosalowy Dwór”, a huczna zabawa trwała do białego rana.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: