GrootGroen startuje za 2 dni

Już w najbliższą środę startują targi GrootGroenPlus w Zundert w Holandii. To już 26. edycja imprezy. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest hasło: „Moja ulubiona roślina!”. Redakcja „Biznesu Ogrodniczego” przez trzy dni, od 5 września do 7 października będzie przyglądała się wystawie

 

Wiele europejskich wystaw ogrodniczych organizowanych jest wyłącznie dla szkółkarzy i producentów roślin ozdobnych. W tej grupie imprez ważną pozycję zajmują holenderskie GrootGroenPlus, w których coraz więcej producentów zgłasza swój udział.  W targach weźmie udział ponad 300 wystawców, producenci oferujący kwitnące rośliny ozdobne, byliny, drzewa alejowe oraz krzewy, m.in.: z Belgii, Niemiec i Francji. Polskę reprezentuje Gospodarstwo Kusibab-Wyka.   Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest hasło: „Moja ulubiona roślina!”.  – Hodowcy powinni opowiadać klientom   więcej szczegółów o roślinach, gdyż  ta wiedza może zadecydować o przewadze konkurencyjnej. Najłatwiej opowiadać o swoich ulubionych roślinach, wtedy mówi się najwięcej. Chcemy, aby szkółkarze zwrócili uwagę na to jak dużo informacji mogą przekazać klientom – mówi Frank van Suchtelen, organizator.

GrootGroenPlus to miejsce wymiany doświadczeń, biznesowych spotkań i szansa na prezentację oferty. Innowacyjność, profesjonalizm i otwartość wyróżniają to spotkanie.  GrootGroenPlus daje możliwość wyszukania najciekawszych, unikatowych wręcz propozycji, które stanowić mogą o przewadze konkurencyjnej.

 

Podczas targów tradycyjnie już odbędzie się wycieczka prasowa dla dziennikarzy branżowych z całej Europy, którzy  zwiedzą  najlepiej prosperujące szkółki roślin ozdobnych. 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: