Grupa Target partnerem Forum Branży Ogrodniczej

Grupa Target została branżowym partnerem VI Forum Branży Ogrodniczej, które odbędzie się w dniach 8-9 listopada w Hotelu Andersia w Poznaniu

 

 

Forum Branży Ogrodniczej to największa konferencja biznesowa dedykowana kadrze zarządzającej zielonym biznesem. To dwa dni dyskusji na kluczowe dla branży tematy, ponad 250 gości, prezentacje oraz wystąpienia cenionych ekspertów.

Tegoroczny program został podzielony na dwa współgrające ze sobą bloki. Pierwszy dedykowany  kadrze zarządzającej centrami ogrodniczymi, drugi producentom, dystrybutorom, szkółkarzom, hurtownikom oraz detalistom. Podczas tegorocznego VI Forum Branży Ogrodniczej po raz pierwszy  odbędą  się mini targi ogrodnicze – strefa rozmów biznesowych – „trade table”.

– Forum Branży Ogrodniczej na stałe zapisało się w kalendarzu Grupy Target. Od kilku lat obserwujemy, jak ważne tematy poruszane są na spotkaniu i dostrzegamy potrzebę integracji branży.  W tym roku postanowiliśmy wziąć w nim czynny udział jako partner wydarzenia, co daje okazję do dyskusji  na temat zmieniających się trendów, rozwoju rynku oraz najnowszych strategii handlowych. VI Forum Branży Ogrodniczej stwarza unikatową platformę dla liderów rynku ogrodniczego, pozwalającą na wymianę doświadczeń, umożliwiając uczestnikom aktywne działania biznesowe.  W jednym miejscu i czasie możemy zaprezentować swoje wizje i pomysły na kreowanie dalszego rozwoju zielonej branży poprzez konsolidację działań i wymianę handlową z partnerami biorącymi udział w Forum.  Jestem pewien, że dziś nasza branża jest świadoma i gotowa na wypracowanie wspólnych strategii szybszego i lepszego rozwoju, a także na sprostanie oczekiwaniom klientów.  Grupa Target będzie wspierać wszelkie inicjatywy dążące do rozwoju rynku i edukacji konsumentów, którzy poza ciekawą ofertą poszukują również innowacyjnych i bezpiecznych rozwiązań oraz praktycznej wiedzy – mówi Wiktor Kacmajor, prezes zarządu TAMARK S.A. i GREEN&JOY.

 

Partnerem strategicznym VI Forum Branży Ogrodniczej została firma Rolimpex. Partnerami branżowymi są: marka Athena, firmy: Briggs & Stratton, Dachser, Deforche, Vilmorin Garden, Grupa Target oraz PSCO.

 

 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: