Inspiracje od Belldeco

Odwiedziłam wyjątkowe miejsce, które zrobiło na mnie niesamowite wrażenie. Wspaniale przygotowana ekspozycja, efektowne pomysły aranżacyjne i doskonałe połączenia kolorystyczne zachwyciły mnie w Showroomie Belldeco.  Właściciele centrów ogrodniczych powinni tu przyjechać w poszukiwaniu inspiracji i podpowiedzi jak skutecznie pracować z ofertą decor

Tekst: Agnieszka Idziak

Odwiedzając Showroom Belldeco detaliści z pewnością zainspirują się doskonałymi  pomysłami aranżacyjnymi oraz zobaczą nowe możliwości w sprzedaży produktów dekoracyjnych. Efektowna wystawa pokazuje jak można produkty połączyć oraz zestawić kolorystycznie. – Aby odnieść sukces w sprzedaży asortymentu dekoracyjnego w centrach ogrodniczych koniecznie trzeba przygotować dla klientów ekspozycję, która ich zachwyci, wywoła efekt wow, spowoduje, że nie przejdą obok produktów obojętnie  – mówi  Agnieszka Kowalska, prezes firmy Belldeco.

Pokaż na co Cię stać
Salon wystawowy Bellldeco jest podzielony  na strefy, dzięki czemu klienci bardzo szybko odszukają produkty z ulubionego stylu. Nabywcy znajdą tu aranżacje w stylu prowansalskim, loft, hampton oraz pomieszczenie z kolekcją wiosenną z dużą ilością ceramiki w modnych kolorach.  – Cały czas proponujemy nowości, przyzwyczajamy nabywców do nowoczesnych form. Coraz bardziej modny jest styl skandynawski o prostej, lekkiej formie.   Dużym zainteresowaniem cieszą się produkty w stylu hampton,  które wprowadzają w mieszkaniu element luksusu. Warto zaznaczyć, że wnętrza w tym stylu są bardzo przytulne, spokojne i wyciszające  – podkreśla Agnieszka Kowalska, prezes Belldeco.


– Staramy się różnicować ofertę, pokazywać decor w różnych stylach, żeby każdy klient mógł znaleźć coś dla siebie. Musimy oczywiście mieć popularne wzory i kolory, ponieważ klienci oczekują od nas sprawdzonych modeli, ale co sezon wprowadzamy nowości. W tym roku poszerzyliśmy dodatkowo ofertę o koce  – opowiada Agnieszka Kowalska.

Kolor najważniejszy

W ofercie decoru bardzo ważne jest trafienie w trendy kolorystyczne. Obecnie królują miętowy, turkusowy, zielenie, błękity, złoto i srebro. W tym roku bardzo popularny jest postarzany metal i mosiądz. Poszukiwane są dekoracje z niklowanego aluminium. – Naszym sukcesem jest przyzwyczajenie klientów do koloru turkusowego, który wprowadziliśmy około 5 lat temu. Obecnie barwa ta cieszy się dużą popularnością – opowiada Agnieszka Kowalska.
W ofercie Belldeco klienci znajdą cieszące się dużym zainteresowaniem Cotton Balle, kolorowe podświetlane kule, które idealnie nadają się do ogrodu, na taras czy do wnętrza. – Warto stawiać na Cotton Balle w intensywnych kolorach, jak róż czy turkus, ponieważ jest to ozdoba, za pomocą której doskonale można przełamać i ożywić stonowane wnętrze. Jeden element może odmienić całą aranżację – doradza Agnieszka Kowalska.

 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: