IPM Essen 2015 już jutro

Już jutro stratuje jedna z największych światowych wystaw ogrodniczych – Tragi IPM Essen 2015. Informacje o nowościach, nakierowanie na rynek i nawiązywanie kontaktów handlowych powodują, że do Essen przyjeżdżają branżyści ze wszystkich stron świata. Redakcja „Biznesu Ogrodniczego” będzie aktywnie uczestniczyć w tym wydarzeniu. Specjalny newsletter z relacją prosto z Essen już jutro!

Ponad 1530 wystawców z 45 krajów, 60 tys. odwiedzających – to bilans ubiegłorocznej edycji. W tym roku w dniach 27-30 stycznia odbędzie się 33 edycja wystawy. Targi IPM Essen są dla zielonej branży barometrem nastrojów i koniunktury.  IPM Essen to jedna z największych wystaw na świecie poświęcona zielonej branży, na której można spotkać wystawców niemal z każdego kraju, zapoznać się z najnowszymi trendami, pomysłami i produktami z ogólnoświatowego rynku ogrodniczego. Jak co roku na IPM Essen zostaną zaprezentowane trendy i pomysły na nowe strategie sprzedaży roślin, usług związanych z ogrodnictwem oraz artykułów dekoracyjnych.  Podczas targów stałą już pozycję zajmuje tzw. wystawa nowości roślinnych. IPM Essen to również święto florystów. Widowiskowe pokazy, wystawy tematyczne i wyjątkowe kompozycje wykonywane przez międzynarodowe gwiazdy tej branży dopełniają ofertę targów.

Wśród polskich wystawców znajdują się m.in. firmy: Ceramik, El Garden, Garden Spot, Gartenland Polska, IPP Interplast Plastic Product, MZ Forma i Propserplast.

Z inicjatywy Związku Szkółkarzy Polskich i Agencji Promocji Zieleni polskie firmy szkółkarskie po raz kolejny zaprezentują ofertę na stoisku narodowym. Na wspólną ekspozycję zdecydowało się  20 uczestników, w tym 15 członków Związku Szkółkarzy Polskich. Wśród wystawców po raz pierwszy znajdzie się Konsulat RP w Kolonii.

Uczestnicy polskiego stoiska członkowie ZSZP :
Szkółka Krzewów Ozdobnych Krzysztof BIELICKI 
BÓR Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych
CLEMATIS Źródło Dobrych Pnączy
Szkółka Roślin Ozdobnych Gabriel Tomżyński
Teresa Foszczka Ogrodnictwo
Szkółka Drzew i Krzewów FRYSZKOWSCY Sp.j.
HOMA – Szkółka Roślin Ozdobnych 
Gospodarstwo Ogrodnicze Tadeusz KUSIBAB 
Szkółki KUROWSCY
Szkółka Krzewów Ozdobnych Pudełek 
Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych, Joanna i Bronisław SZMIT
Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Bartłomiej WAŻYŃSKI
Szkółka Krzewów Ozdobnych ZYMON
Szkółka Drzew i Krzewów Piątkowscy z firmą ALLPLANT
Szkółka Pnączy Marek Wędrowski
pozostali wystawcy:
Gartenland Polska
Leja Polska Sp. z o.o.
Związek Szkółkarzy Polskich
Agencja Promocji Zieleni
Konsulat RP w Kolonii
 

REKLAMA
Targi Zieleń to życie