Udane targowanie

W dniach 9-11 stycznia producent podłoży i hurtownia ogrodnicza Biovita zorganizowała kolejną edycję targów zatowarowaniowych. Opinie obecnych są zgodne – to było znakomite spotkanie

Dwudniowe spotkanie producentów i detalistów odbyło się w Rezydencji Nosalowy Dwór w Zakopanem. – Targi były jedną z nielicznych okazji do bezpośredniego spotkania partnerów biznesowych, szansą na wymianę spostrzeżeń i nawiązanie nowych relacji. Mogliśmy poza tym podsumować sezon 2014 i zapoznać się z nowościami produktowymi na kolejny – podsumowuje Marek Danecki, współwłaściciel firmy Biovita.

W Zakopanem swoją ofertę produktową prezentowali przedstawiciele ponad 20 firm.

– Hurtownia Biovita po raz kolejny zorganizowała znakomite targi zatowarowaniowe. Byłem obecny na wszystkich poprzednich edycjach i tegoroczną oceniam jako najlepszą. Na pochwałę zasługuje przede wszystkim miejsce targów. Duża przestrzeń i doskonałe oświetlenie pozwoliło w pełni zaprezentować swoją ofertę i przedstawić ją odwiedzającym. Dla wystawców to bardzo ważne, ponieważ niedostatek miejsca przekłada się na zmniejszenie komfortu odwiedzających, a to z kolei wpływa na mniejsze zainteresowanie asortymentem. Na targach Biovity mogliśmy zaprezentować go w pełni, z czego jestem bardzo zadowolony – mówi Edward Fuśniak, handlowiec z firmy Ramp.

Targi pozytywnie ocenia również Wojciech Kaleniecki, kierownik ds. sprzedaży w firmie Cellfast: – Targi organizowane przez hurtownię Biovita były okazją do zaprezentowania nowej oferty produktowej, a w szczególności systemu wodnego z serii Ergoline. Cieszy także duża frekwencja, która wiązała się ze sporą liczbą zamówień oraz interesujących rozmów handlowych.

REKLAMA
Targi Zieleń to życie