KREATORY Garden Trendów już w lutym

Już tylko kilka dni pozostały na zgłoszenie produktów do Kreatorów GardenTrendów 2015. Po raz pierwszy laureaci tych wyróżnień skorzystają z promocji na tak szeroką skalę. Nowoczesny poradnik ogrodniczy „Garden & Trends” już od lutego w sprzedaży egzemplarzowej w sieci Empik, Kolporter i Ruch   

Redakcja magazynu „Garden & Trends” już po raz czwarty wyłoni laureatów prestiżowych KREATORÓW GardenTrendów. Tym wyróżnieniem nagradzimy produkty, które kształtują ogrodnicze trendy, zwiększają świadomość konsumentów, są gwarancją najwyższej jakości i oryginalnego designu. Laureaci KREATORÓW Garden Trendów zostaną zaprezentowani w najnowszym, lutowym wydaniu magazynu „Garden & Trends”, który po raz pierwszy trafi do sprzedaży egzemplarzowej w ogólnopolskiej sieci punktów dystrybucji prasy. 

Produkty wyróżnione KREATOREM Garden Trendów będą intensywnie promowane w kolejnych numerach „Garden & Trends”, na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych. 

Uroczyste wręczenie KREATORÓW GardenTrendów już w lutym na targach Gardenia w Poznaniu.

Na zgłoszenia zawierające zdjęcie produktu i opis długości do 300 znaków ze spacjami czekamy do środy 28 stycznia. Zgłoszenia należy wysyłać na adres:
michal.gradowski@biznes-ogrodniczy.pl

REKLAMA
Targi Zieleń to życie