IV Forum Branży Ogrodniczej

Znamy już pierwszych partnerów IV Forum Branży Ogrodniczej. Wsparcia tej inicjatywie udzieliły firmy Vilmorin Garden, NAC oraz Dachser. IV Forum Branży Ogrodniczej odbędzie się w hotelu Mercure w dniach 5-6 listopada w Poznaniu

Spółka Media Experts, wydawca miesięcznika „Biznes Ogrodniczy”, już po raz czwarty zorganizuje największe spotkanie kadry zarządzającej rynkiem ogrodniczym. W dniach 5-6 listopada w Poznaniu spotkają się najważniejsi przedstawiciele branży – producenci, hurtownicy, detaliści, a także przedstawiciele sieci marketów DIY. 

Rola spotkań biznesowych w każdej branży jest nie do przecenienia. Są okazją do wymiany informacji, kreowania wizerunku firmy, zacieśniania relacji biznesowych, pozwalają lepiej wykorzystać potencjał przedsiębiorstw. Taką rolę w branży ogrodniczej pełni organizowane przez „Biznes Ogrodniczy” już po raz czwarty ogólnopolskie Forum Branży Ogrodniczej.
Znamy już pierwszych partnerów IV Forum Branży Ogrodniczej. Wsparcia tej inicjatywie udzieliły już firmy Vilmorin Garden, NAC oraz Dachser. Zainteresowanie ze strony partnerów jest dużo większe niż w poprzednich edycjach. Obecnie trwają rozmowy z kolejnymi firmami, które są zaintersowane współpracą.

– Redakcja „Biznesu Ogrodniczego” już po raz czwarty zorganizuje największe biznesowe spotkanie kadry zarządzającej rynkiem ogrodniczym w Polsce. Sukces i duża frekwencja na poprzednich edycjach Forum udowodniły, że przedstawiciele branży zgromadzeni w jednym miejscu i w jednym celu mogą skutecznie wyznaczać nowe kierunki rozwoju dla całego rynku. Każde kolejne Forum cieszyło się większym zainteresowaniem niż poprzednie edycje – jesteśmy przekonani, że podobnie będzie także w przypadku IV Forum Branży Ogrodniczej. Cieszymy się, że dotychczasowi partnerzy tej imprezy będą z nami współpracować także w tym roku. Forum to nie tylko miejsce wymiany informacji, pomysłów i opinii, ale przede wszystkim inicjatywa, która przyczynia się do rozwoju polskiego rynku ogrodniczego – mówi Karolina Kałdońska, dyrektor zarządzający „Biznesu Ogrodniczego”, koordynator projektu.
.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: