Jubileusz firmy Krysiak

W dniach 16-18 września w hotelu Krasicki w Lidzbarku Warmińskim firma Krysiak obchodziła jubileusz 25-lecia działalności.  Z tej okazji został przygotowany niezapomniany event, zaproszeni goście mieli okazję m.in. sprawdzić swoje siły w strzelaniu z łuku, rzucie toporem czy używaniu miecza

 

 

Wspaniałą atmosferę tej wyjątkowej uroczystości zapewnili właściciele i  pracownicy firmy, a wśród zebranych gości nie zabrakło reprezentacji „Biznesu Ogrodniczego”. Spotkanie odbyło się w dniach 16-18 września w hotelu Krasicki w Lidzbarku Warmińskim. Jubileusz obfitował w wyjątkowe atrakcje. Zaproszeni goście zostali przeniesieni w świat zabaw rycerskich, w którym każdy śmiałek mógł sprawdzić się w strzelaniu z łuku, rzutach toporami, używaniu miecza czy tańcu dworskim. Niezapomnianą atrakcją był rejs gondolami na rzece Łynie.

 

– Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy świętować jubileusz firmy, którą założyliśmy 25 lat temu. Zaczynaliśmy od podstaw, a teraz możemy cieszyć się wieloma osiągnięciami. Wiemy, że sukces firmy nie byłby możliwy bez zaufania klientów.  Jubileusz jest niepowtarzalną okazją, by podziękować wszystkim klientom i partnerom handlowym za dotychczasową współpracę oraz okazane zaufanie. Jednocześnie mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę – mówił Andrzej Krysiak, właściciel firmy.

 

Firma Krysiak to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą. To dzięki nim, jak podkreślał prezes, udało się osiągnąć tak ogromny sukces. Firma Krysiak jest firmą rodzinną. W jej działalność, oprócz założycieli, zaangażowane jest obecnie młode pokolenie rodziny.

 

Punktem kulminacyjnym był wieczorny bankiet, w trakcie którego miały miejsce gratulacje, podziękowania oraz wręczanie prezentów. W sposób szczególny właściciele wyróżnili najlepszych dealerów, którzy otrzymali specjalne nagrody.  Po części oficjalnej w doskonałe humory gości wprawił koncert Pierwszej Poznańskiej Orkiestry Niesymfonicznej. 

 

– Cieszę się, że uczestnicząc w jubileuszu mogliśmy osobiście pogratulować firmie tak wielu wspaniałych sukcesów – mówi Renata Aleksandrzak, dyrektor działu sprzedaży „Biznes Ogrodniczy” .

 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: