Jubileuszowe 25 lat firmy Legutko

W miniony weekend firma W. Legutko świętowała uroczysty jubileusz 25-lecia istnienia. Przedstawiciele „Biznesu Ogrodniczego” wzięli udział w tym ważnym wydarzeniu
Jubileusz 25 – lecia firmy W. Legutko  rozpoczął się od przedstawienia przez dr inż. Wiesława Legutko, historii firmy. – 25 lat to dużo czasu, ale pamiętam początki istnienia firmy tak, jakby to było wczoraj. Z sentymentem wspominam pierwsze druki torebek, współpracę i zakup odmian warzyw z SGGW, a także pierwsze nawiązane kontakty z producentami nasion w Polsce i zagranicą. Dziś eksportujemy nasiona do ponad 300 firm na całym świecie, a w Polsce osiągnęliśmy status lidera w kategorii nasion dla amatorów – mówił podczas uroczystości dr inż. Wiesław Legutko.

Do wspólnego świętowania  właściciele zaprosili partnerów handlowych, kontrahentów, pracowników oraz wszystkich przyjaciół przedsiębiorstwa.  – To właśnie dzięki ich wsparciu możemy się dzisiaj szczycić rangą jednego z największych w Polsce przedsiębiorstw hodowlano – nasiennych – podkreślił dr inż. Wiesław Legutko.

Jubileusz odbywał się w obecnej siedzibie firmy w Jutrosinie. Zaproszeni goście mieli okazję wspólnie zwiedzić plantacje nasienne, obejrzeć materiały hodowlane oraz obiekty produkcyjno-magazynowe. Wieczorem odbyła się uroczysta kolacja kwiatowa Flower Dinner, której tematem przewodnim były jadalne kwiaty.

Z okazji tak wspaniałego Jubileuszu składam serdeczne gratulacje i  wyrazy uznania. Myśląc o wspaniałych osiągnięciach firmy, jej rozwoju i rozmachu przychodzą mi na myśl słowa Jamesa Madisona:  „Sukces nigdy nie jest efektem „słomianego zapału” – tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień…”. Życzę odważnych i innowacyjnych pomysłów na rozwój przedsiębiorstwa oraz wielu sukcesów w przyszłości – mówi Jarosław Olewicz, wydawca „Biznesu Ogrodniczego”, obecny na jubileuszu.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: