Już jutro konferencja Spoga + Gafa 2015

Już jutro startuje najbardziej prestiżowa międzynarodowa konferencja Spoga + Gafa 2015 zapowiadająca tegoroczną edycję targów oraz oceniająca kondycję branży ogrodniczej w całej Europie. „Biznes Ogrodniczy” jako jedyny przedstawiciel branżowej prasy z Polski weźmie udział w tym wydarzeniu

W dniach 12-13 maja organizatorzy międzynarodowych targów ogrodniczych Spoga + Gafa 2015 zapraszają do Kolonii ekspertów oraz przedstawicieli wiodących mediów w branży na prestiżową konferencję. „Biznes Ogrodniczy” będzie reprezentował Jarosław Olewicz, dyrektor ds. strategii i rozwoju.

Uczestnikom konferencji zostaną przedstawione najnowsze informacje dotyczące targów Spoga + Gafa, które odbędą się w dn. 30 sierpnia do 1 września. Spotkanie będzie również poświęcone kondycji sektora ogrodniczego w całej Europie.
– Po raz siódmy uczestniczymy w konferencji Spoga + Gafa, jako jedyny przedstawiciel branżowej prasy z Polski. Targi Spoga + Gafa wyznaczają kierunki rozwoju branży. Właśnie ta funkcja decyduje o ich prestiżu oraz roli na światowej arenie. Jako branżowe medium czujemy potrzebę ciągłego monitorowania rynku i dostarczania czytelnikom najbardziej aktualnych i rzetelnych informacji z pierwszej ręki – podsumowuje Jarosław Olewicz.

Na targach w Kolonii każdego roku pojawią się najważniejsi światowi gracze, eksperci, a także detaliści działający w sektorze ogrodniczym. Spoga + Gafa jest międzynarodowym miejscem spotkań dla wszystkich osób związanych z zieloną branżą. Wrześniowe targi wciąż stanowią bardzo istotny punkt kalendarza wiodących firm na rynku. Co więcej, wspierane są przez atrakcyjny i bogaty program wydarzeń towarzyszących, dzięki czemu spełniają również funkcję platformy komunikacji, będąc dla zwiedzających źródłem fachowych porad i inspiracji.

Szczegółowa relacja z tego wydarzenia w czerwcowym „Biznesie Ogrodniczym”.

REKLAMA
Targi Zieleń to życie