Toruń w kwiatach

Ponad 2,5 tysiąca kwiatów posadzono na skwerze przed Muzeum Etnograficznym w Toruniu w ramach akcji „Polska w kwiatach” zorganizowanej przez firmę Torseed.
Równocześnie w Centrum Ogrodniczym Torseed odbył się kiermasz ogrodniczy

Impreza odbyła się w minioną niedzielę, 10 maja, pod patronatem i z udziałem Prezydenta Miasta Torunia. Poza sadzeniem roślin nie zabrakło wielu innych atrakcji, jak quizy i konkursy. Imprezę poprowadził pomysłodawca „Polski w kwiatach”, redaktor Witold Czuksanow. Ogrodniczych porad udzielali partnerzy akcji – przedstawiciele firm Torseed, Lasland  – Kronen, Agrecol, Kwazar, Agrimpex oraz Fiskars.
– Posadziliśmy ponad 2 tysiące roślin do gruntu. Znalazły się wśród nich lobelie, petunie, aksamitki i szałwie. Kolejnych kilkaset sadzonek wspólnie posadziliśmy do pojemników i przekazaliśmy uczestniczącym w wydarzeniu mieszkańcom – podsumowuje Jacek Syrocki, kierownik działu marketingu w firmie Torseed.

W imprezie uczestniczyła Renata Aleksandrzak, dyrektor ds. sprzedaży reklam w miesięczniku „Biznes Ogrodniczy”. – Tegoroczna edycja „Polski w kwiatach” pokazała, że tego typu ogrodnicze eventy są niezwykle istotne w procesie budowania wizerunku firmy wśród jej klientów. To doskonała okazja do zacieśnienia więzów na linii producent-konsument, jak i szansa do poszerzenia grona odbiorców – mówi Renata Aleksandrzak.

 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: