Sukces Rënku!

Ponad 300 wystawców, ok. 30 tys. zwiedzających, mnóstwo roślin, inspiracji i wartościowych porad – to bilans XIII niezwykle udanej Wystawy Wiosna w Ogrodzie, która odbyła się w Gdańsku w miniony weekend pod patronatem medialnym „Biznesu Ogrodniczego”

W miniony weekend, w dniach 15-17 maja, na terenie Rënku w Gdańsku odbyła się XIII doskonale zorganizowana edycja Wystawy Wiosna w Ogrodzie. Była ona wyjątkowa, ponieważ Rënk obchodził 20. urodziny.
W targach wzięło udział ponad 300 wystawców, z czego większość stanowili producenci kwiatów rabatowych, bylin, krzewów, których oferta przyciągnęła mnóstwo miłośników zieleni. – Wystawa Wiosna w Ogrodzie pozwoliła nam skutecznie wypromować ofertę, kiermasz doskonale sprawdził się jako narzędzie sprzedaży. Jesteśmy bardzo zadowoleni z udziału w imprezie – podsumowuje Włodzisław Barcikowski, właściciel Szkółki Bylin Barcikowscy.

Wiosna w Ogrodzie odniosła ogromny sukces dzięki kompleksowej ofercie. Na Wystawie można było kupić m.in. rośliny, podłoża, donice, narzędzia, środki ochrony roślin oraz meble ogrodowe. Targi były doskonałym narzędziem dla wystawców chcących pozyskać klientów. – Jesteśmy bardzo zadowoleni z Wystawy. Mnóstwo klientów, ogromne zainteresowanie ofertą utwierdziły nas w przekonaniu, że warto tu przyjeżdżać – dodaje Mariusz Budzyła, kierownik szkółki w Gospodarstwie Szkółkarskim Ciepłucha.

Klienci mogli zapoznać się m.in. z aktualnymi trendami w zakresie projektowania i realizacji terenów zieleni oraz najnowszymi produktami do ogrodu. Przyciągała ich także szeroka oferta twórców ludowych, rękodzieła artystycznego oraz miodów i ekożywności.

Jak co roku imprezie towarzyszył szereg konkursów dla wystawców w poszczególnych kategoriach: na najciekawszą aranżację stoiska wystawy, najciekawszy produkt, kwiat rabatowy, najpiękniejsze drzewko i krzew oraz tradycyjnie Nagroda Publiczności za najpiękniejsze stoisko.

– Takie imprezy dają nam możliwość poznania oczekiwań dotychczasowych i potencjalnych klientów, pomagają uzyskać natychmiastową opinię na temat oferty. Niezwykle cieszy nas otrzymana nagroda – III miejsce w kategorii „Najciekawszy produkt do ogrodu” – podsumowuje Mariusz Łukasik, przedstawiciel firmy Green Garden, obecnej na targach.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: