Już jutro w Kaldenhofie

Już jutro redakcja „Biznesu Ogrodniczego” jedzie do Kaldenhofu na zaproszenie firmy Bruno Nebelung,  aby zobaczyć najnowsze gatunki i odmiany roślin jakie  firma wprowadza do oferty  na nadchodzący sezon

Kaldenhof to jedyne miejsce w Europie, gdzie można zobaczyć ponad 5500 kwitnących i owocujących w tym samym czasie gatunków kwiatów, warzyw, ziół i traw.

–  Zależy nam na stałej współpracy i wymianie doświadczeń z naszymi partnerami, aby wspólnie rozwijać branżę – mówi Wojciech Bartnicki, przedstawiciel handlowy na teren Polski.
– Głównym celem wizyt w Kaldenhofie  jest  przybliżenie wyjątkowo zróżnicowanego asortymentu oferowanego przez firmę.  Dzięki takim spotkaniom klienci widzą, jak firma się rozwija i zyskują pewność, że jesteśmy solidnym partnerem. Zwiedzający poznają naszą pełną ofertę handlową, co ważne widzą, jak nasza praca wygląda na co dzień. Zapraszamy partnerów biznesowych do Kaldenhofu, aby mogli się przekonać, że można nam zaufać, a współpraca z nami da im gwarancję otrzymania doskonałych produktów, spełniających ich  oczekiwania i odpowiadających najnowszym trendom – dodaje Wojciech Bartnicki.

– Jest mi niezmiernie miło przyjąć zaproszenie firmy Bruno Nebeulng. Wizyta w Kaldenhofie z pewnością dostarczy wielu inspiracji. Możliwość zobaczenia imponujących pól pokazowych  i nowości  jest cennym źródłem informacji na temat kondycji i rozwoju firmy, jak i całej branży – mówi Agnieszka Idziak, redaktor prowadząca „Biznes Ogrodniczy”.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: