Christmasworld
Targi Frankfurt

Już niebawem targi CHRISTMASWORLD

CHRISTMASWORLD – odbędą się w dniach 26-30.01.2024
we Frankfurcie nad Menem.
To największe na świecie targi ozdób świątecznych i okolicznościowych, dekoracji wystaw sklepowych, domów i ogrodów, prezentujące produkty od klasycznego rękodzieła, przez świece i wstążki, artykuły florystyczne i dekoracje ogrodowe po iluminacje świetlne. Ponadto zaprezentowana zostanie bogata oferta akcesoriów karnawałowych, urodzinowych oraz słodyczy świątecznych.

W 2023 roku ponad 610 wystawców zaprezentowało swoje produkty niemal 36 000 odwiedzającym, byli to m.in. kupcy hurtowi oraz detaliczni z centrów ogrodniczych, kwiaciarni i hurtowni florystycznych, dużych sieci supermarketów i dyskontów, drogerii, sklepów meblowych oraz restauracji i hoteli.

Jak zawsze targom towarzyszyć będą dodatkowe wydarzenia m.in. Christmasworld Trends 24+ z najnowszymi trendami, Digital Academy, Ethical Style by Christmasworld – program dla wystawców, którzy oferują produkty ekologiczne w ramach zrównoważonego rozwoju;
Decoration Unlimited, w ramach którego holenderscy eksperci Rudi Tuinman i Pascal Koeleman z 2dezign przygotują specjalną prezentację pod hasłem „Mystic Vibes” pokazującą w jaki sposób dekoracja okien i witryn sklepowych może współgrać z dekoracjami świątecznymi i sezonowymi.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: