Już w październiku „Kiełkujący biznes”

 Najnowsze, uaktualnione i poszerzone wydanie jedynej na rynku ogrodniczym publikacji w całości poświęconej sprzedaży nasion, cebul, bulw, kłączy oraz sadzonek. To jedna z najważniejszych edycji specjalnych „Biznesu Ogrodniczego”, która zapowiada kolejny sezon w branży ogrodniczej.

 

 

 

Tylko w „Kiełkującym biznesie”:

 

·         podsumowanie sezonu oraz dogłębna analiza handlu asortymentem nasion roślin ozdobnych, nasion warzyw, ziół, nasion na kiełki, mieszanek nasion traw oraz cebul, kłączy i bulw

·         informacje o sprzedaży z centrów i sklepów ogrodniczych oraz sieci DIY

·         nowości produktowe

·         szczegółowa analiza handlu produktami komplementarnymi podłożami do wysiewu, kiełkownicami, torfowymi pojemnikami do wysiewu, miniszklarniami oraz nawozami do wysiewu nasion

·         efektowne prezentacje produktów

·         po raz pierwszy Katalog firm z branży nasiennej – zawierający aktualne dane teleadresowe

 

W sprzedaży asortymentu nasiennego rozpoznawalna marka, która jest gwarancją wysokiej jakości, odgrywa ogromne znaczenie. Przy dużej podaży i niskiej cenie jednostkowej działania marketingowe w istotny sposób wpływają na sprzedaż, a „Kiełkujący biznes” to najlepsze miejsce do promocji nowości produktowych, prezentacji oferty firm i kreowania marki. Umożliwia rozbudowanie dystrybucji i znalezienie nowych partnerów do współpracy wśród sklepów, centrów i hurtowni ogrodniczych w całej Polsce. 

 

„Kiełkujący biznes” to skuteczne i sprawdzone medium reklamowe. Nie czekaj, już teraz zarezerwuj miejsce na swoją reklamę!

 

Zapraszamy do współpracy!

 

 

 

 

Kontakt:

 

Natalia Dur – natalia.dur@biznes-ogrodniczy.pl

(szef projektu „Kiełkujący biznes”)

Agnieszka Idziak – agnieszka.idziak@biznes-ogrodniczy.pl

(redakcja)

Renata Aleksandrzak – renata.aleksandrzak@biznes-ogrodniczy.pl

(dyrektor sprzedaży)

 

 

Biznes Ogrodniczy

ul. Grunwaldzka 43/1

60-784 Poznań

tel. 61 820 41 75

 

www.biznes-ogrodniczy.pl

 

 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: