Powrót do Młyna Jacka

W dniach 6-7 września w siedzibie firmy Best-Pest w Jaworznie odbyło się kolejne spotkanie w ramach współpracy firm Kwazar, Best-Pest oraz Legutko. Podczas eventu goście mieli okazję zobaczyć siedzibę firmy Best-Pest oraz wysłuchać trzech prezentacji. W wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele ,,Biznesu Ogrodniczego”

 

Celem spotkań w ramach cyklu sojuszu pomiędzy firmami jest przede wszystkim podkreślenie znaczenia firm rodzinnych, z tradycjami oraz integracja z partnerami handlowymi. W Jaworznie partnerzy współpracujących firm mieli okazję zobaczyć siedzibę firmy Best-Pest oraz zapoznać się z technologiami wykorzystywanymi przy produkcji.

W godzinach popołudniowych uczestnicy spotkania wzięli udział w szkoleniu, zorganizowanym przez trzy współpracujące firmy. Odbyło się ono w Hotelu Młyn Jacka w Wadowicach. W czasie trwania szkolenia przedstawiciele firm zaprezentowali produkty oraz nowości. Ponadto rozmawiali również o oczekiwaniach klientów i potrzebach rynku.

 

 – Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy ponownie spotkać się w tak licznym gronie. Tego typu spotkania są doskonałą okazją do rozmów i wymiany doświadczeń. Cieszy mnie również fakt zainteresowania partnerów handlowych siedzibą naszej firmy i technologiami, jakie na co dzień wykorzystujemy przy produkcji naszych produktów oraz szkoleniem, które wspólnie z firmą Legutko i Kwazar przygotowaliśmy dla uczestników – mówi Małgorzata Świętosławska, właścicielka firmy Best-Pest.

 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: