Już w styczniu „Nawozy i środki ochrony roślin”

Jedyna na rynku publikacja prezentująca najnowsze informacje o jednych z najważniejszych kategorii w branży ogrodniczej. Jakie nowości wprowadzą na rynek producenci? Jak zmiany legislacyjne wpłyną na rynek? Jak odpowiednio przygotować ofertę do nowego sezonu? Odpowiedzi na te pytania już w styczniu w edycji specjalnej „Nawozy i środki ochrony roślin”

 

Konkurencja w kategorii nawozów jest ogromna, co roku pojawiają się na tym rynku nowi gracze, a odpowiedni dobór asortymentu jest kluczowy, żeby osiągnąć handlowy sukces. Czy warto poszerzać ofertę w tej kategorii? Czy współpraca z rynkowymi liderami gwarantuje satysfakcjonujące zyski? Czym zaskoczą swoich partnerów handlowych wiodące firmy? Tylko w „Nawozach i środkach ochrony roślin” wyniki najnowszych badań dotyczących tych kategorii, wiarygodne informacje o perspektywach rozwoju rynku, popycie na produkty ekologiczne oraz asortymencie dostosowanym do potrzeb konsumentów.


Po raz pierwszy integralną częścią publikacji „Nawozy i środki ochrony roślin” będzie KATALOG NOWOŚCI 2015
, w efektownej formie prezentujący produkty, które pojawią się na rynku w przyszłym roku. Obok prezentacji opakowań i opisów przybliżających właściwości nowych produktów, w katalogu nie zabraknie niezbędnych informacji handlowych: o wsparciu marketingowym w mediach oraz punktach sprzedaży – reklamach, evantach, billboardach oraz konkursach i loteriach dla konsumentów. 
Niezwykle istotną częścią styczniowej edycji specjalnej „Biznesu Ogrodniczego” będą rubryki w całości poświęcone środkom ochrony roślin.  To jedna z tych kategorii na rynku, która ze względu na obostrzenia prawne podlega ciągłym modyfikacjom. Jakie zmiany prawne mają największy wpływ na sprzedaż hurtową i detaliczną środków ochrony roślin? Jak skutecznie zastąpić na półce produkty wycofywane z oferty? Czy możliwy jest scenariusz całkowitego zakazu handlu środkami ochrony roślin na rynku hobbystycznym w Polsce? Już w styczniu wszyscy czytelnicy publikacji „Nawozy i środki ochrony roślin” poznają odpowiedź na te pytania. 

Opracowanie „Nawozy i środki ochrony roślin” otwiera nowy rok w branży ogrodniczej. Znajdą się w nim najnowsze dane, wypowiedzi ekspertów, analiza sytuacji na rynku oraz prognozy dotyczące jego rozwoju. To  najlepsze miejsce do prezentacji nowości oraz promocji firm, marek i konkretnych produktów.

Zapraszamy do współpracy! 
Kontakt:
Michał Gradowski – michal.gradowski@biznes-ogrodniczy.pl
(szef projektu „Nawozy i środki ochrony roślin”)
Renata Aleksandrzak – renata.aleksandrzak@biznes-ogrodniczy.pl
(dyrektor sprzedaży)

Biznes Ogrodniczy
ul. Grunwaldzka 43/1
60-784 Poznań
tel. 61 820 41 75

 

REKLAMA