Już we wrześniu! „Katalog hurtowni ogrodniczych”

Zupełnie nowa, uzupełniona i uaktualniona edycja jedynego na rynku zestawienia najważniejszych polskich hurtowni ogrodniczych już we wrześniu trafi do wszystkich czytelników „Biznesu Ogrodniczego”!

„Katalog hurtowni ogrodniczych” jest jedynym w Polsce wiarygodnym źródłem informacji o hurtowniach ogrodniczych. Stanowi niezbędne narzędzie pracy dla właścicieli sklepów i centrów ogrodniczych, umożliwiające dotarcie do nowych klientów oraz promocję firm, marek oraz produktów. „Katalog hurtowni ogrodniczych” to także skuteczne i nowoczesne medium reklalmowe.

Tylko w „Katalogu hurtowni ogrodniczych”:

– najbardziej aktualne dane teleadresowe – nazwiska, numery telefonów, a także adresy mailowe przedstawicieli handlowych oraz osób odpowiedzialnych za zatowarowanie,

– najważniejsze informacje o obecnej kondycji rynku hurtowego w sektorze ogrodniczym,

– adresy firmowych stron na facebooku oraz witryn www.

„Katalog hurtowni ogrodniczych” ukazuje się na rynku już po raz siódmy. W nowej edycji w czytelny i przejrzysty sposób zostaną zaprezentowane zarówno największe hurtownie ogrodnicze o zasięgu ogólnopolskim, jak i hurtownie zaopatrujące klientów na rynkach lokalnych.

W „Katalogu hurtowni ogrodniczych” nie zabraknie także firm specjalistycznych, które prowadzą hurtową sprzedaż roślin, kwiatów doniczkowych, dodatków florystycznych, asortymentu dekoracyjnego, produktów zoologicznych, odzieży ochronnej i innego asortymentu, którego nie może zabraknąć w ofercie centrów ogrodniczych.

„Katalog hurtowni ogrodniczych” to także najlepsze miejsce promocji dla producentów i importerów prowadzących sprzedaż bezpośrednio do punktów detalicznych.

Zapraszamy do współpracy! Zarezerwuj miejsce na swoją reklamę już teraz!

Michał Gradowski – michal.gradowski@biznes-ogrodniczy.pl

Agnieszka Idziak – agnieszka.idziak@biznes-ogrodniczy.pl

Renata Aleksandrzak – renata.aleksandrzak@biznes-ogrodniczy.pl

REKLAMA
Targi Zieleń to życie