Już za 4 dni w Kielcach

Już za 4 dni rozpocznie się w Kielcach XXI edycja Targów Ogrodniczych i Działkowych „Ogród i Ty”. „Biznes Ogrodniczy” objął imprezę patronatem medialnym

Jak zaprojektować dom i mieszkanie? Jak powinien wyglądać ogród idealny? Jak sprawić, aby te miejsca były zarazem przytulną i funkcjonalną przestrzenią? Na te pytania znaleźć można odpowiedź na targach DOM oraz OGRÓD I TY, które odbędą się w dniach 11-13 kwietnia. Na stoiskach zaprezentuje się ponad 200 wystawców z Polski i zagranicy.

 

Kieleckie targi od lat cieszą się dużą popularnością wśród zwiedzających i wystawców. Co roku ponad 23 tys. zwiedzających szuka tu nowych ogrodowych inspiracji, zapoznaje się z pełną ofertą firm z branż ogrodniczej i budowlanej, rozmawia z ekspertami z zakresu wystroju wnętrz oraz korzysta z fachowych rad architektów. Podczas wystawy będzie można zobaczyć najmodniejsze meble ogrodowe, altany, domki letniskowe, ogrodzenia, rzeźby ogrodowe, odlewy artystyczne, oświetlenie ogrodowe, baseny, fontanny, oczka wodne, urządzenia zraszające i nawadniające. Nie zabraknie roślin i krzewów, sprzętu ogrodniczego, narzędzi i maszyn.
 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: