Kapsułki do roślin FungiCaps i InsectiCaps

To pierwszy w Polsce preparat do roślin w postaci żelowych kapsułek wypełnionych substancjami roślinnymi, które wspomagają ochronę i nawożenie. Kapsułka po umieszczeniu w podłożu i podlaniu powoli uwalnia swoją zawartość. InsectiCaps rekomendowany jest do stosowania podczas zwalczania szkodników, natomiast FungiCaps wspomaga zwalczanie chorób grzybowych.

 

Kapsułki można stosować zarówno w pomieszczeniach, np. do roślin doniczkowych, jak i na zewnątrz. Stosowanie i dawkowanie preparatów jest bardzo bezpieczne i łatwe. Dzięki naturalnym składnikom te produkty przypadną do gustu konsumentom, którzy coraz bardziej cenią ekologię. Oba zawierają m.in. czosnek – substancję cenioną przez ogrodników.

 

W nadchodzącym sezonie ich sprzedaż będzie wsparta intensywną kampanią reklamową w różnych mediach, m.in. poprzez lokowanie produktu w popularnych programach ogrodniczych w TV. Opakowanie jednostkowe i zbiorcze pozwala na atrakcyjną ekspozycję w sklepach.

FungiCaps i InsectiCaps nie są środkami ochrony roślin, więc nie muszą być podawane klientom przez sprzedawcę z zamkniętej szafy lub zza lady – to z pewnością duże ułatwienie sprzedaży.

 

Agrosimex

Goliany 43, 05-620 Błędów

www.agrosimex.pl

REKLAMA
Targi Zieleń to życie