„Katalog hurtowni ogrodniczych” już we wrześniu

Nowa, uzupełniona i uaktualniona edycja jedynego na rynku zestawienia najważniejszych polskich hurtowni ogrodniczych już we wrześniu trafi do wszystkich czytelników „Biznesu Ogrodniczego”

„Katalog hurtowni ogrodniczych” umożliwia dotarcie do nowych klientów oraz promocję firm, marek i konkretnych produktów. To wiarygodne źródło informacji o polskich hurtowniach ogrodniczych, niezbędne narzędzie pracy dla właścicieli sklepów i centrów ogrodniczych oraz skuteczne medium reklamowe. 

Tylko w „Katalogu hurtowni ogrodniczych” najbardziej aktualne dane kontaktowe
– m.in. nazwiska, numery telefonów, adresy mailowe przedstawicieli handlowych oraz osób odpowiedzialnych za zatowarowanie u wiodących dostawców hurtowych na rynku ogrodniczym. Po raz pierwszy w katalogu znajdą się także firmowe profile hurtowni na Facebooku. W „Katalogu hurtowni ogrodniczych” nie zabraknie również informacji o asortymencie oferowanym przez hurtownie pod markami własnymi.  

Redakcja miesięcznika „Biznes Ogrodniczy” już po raz czwarty przygotowuje zestawienie najważniejszych polskich hurtowni. W „Katalogu hurtowni ogrodniczych” w czytelny i przejrzysty sposób zostaną zaprezentowane zarówno największe hurtownie ogrodnicze o zasięgu ogólnopolskim, jak i hurtownie zaopatrujące klientów na rynkach lokalnych. Obok hurtowni ogólnoogrodniczych nie zabraknie także firm specjalistycznych, prowadzących hurtową sprzedaż roślin, kwiatów doniczkowych, dodatków florystycznych, asortymentu dekoracyjnego, produktów zoologicznych, odzieży ochronnej i wszystkich innych produktów, których nie może zabraknąć w ofercie sklepów i centrów ogrodniczych. Ważną częścią katalogu będzie także zestawienie wiodących gospodarstw szkółkarskich oraz hurtowni specjalizujących się w sprzedaży nasion i cebul. „Katalog hurtowni ogrodniczych” to także najlepsze miejsce promocji dla producentów i importerów prowadzących sprzedaż bezpośrednio do punktów detalicznych.

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt:
Michał Gradowski – michal.gradowski@biznes-ogrodniczy.pl (szef projektu „Katalog hurtowni ogrodniczych”)
Renata Aleksandrzak – renata.aleksandrzak@biznes-ogrodniczy.pl (dyrektor Działu Sprzedaży Reklam)

Biznes Ogrodniczy
ul. Grunwaldzka 43/1
60-784 Poznań
tel. 61 820 41 75
e-mail: redakcja@biznes-ogrodniczy.pl

 

REKLAMA
Targi Zieleń to życie