Kobieta z charakterem

Elżbieta Woycicka, właścicielka firmy AGRO-PLON z Ostródy, zdobyła tytuł „Kobiety z Charakterem”. Tę prestiżową nagrodę od 9 lat przyznaje Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Forum Kobiet dla wyróżniających się mieszkanek regionu

Uroczysta gala odbyła się 8 kwietnia, aż sześć mieszkanek Warmii i Mazur otrzymało statuetki z rąk wojewody Artura Chojeckiego oraz marszałka Gustawa Marka Brzezina. Konkurs promuje kobiety aktywne, potrafiące godzić karierę zawodową z życiem rodzinnym. – Słowami kluczowymi tego szczególnego wyróżnienia są: talent, ideał, rozmach, uniwersalność i służenie innym – mówiła Irena Petryna, prezeska Warmińsko-Mazurskiego Stowarzyszenia Forum Kobiet.

Elżbietę Woycicką wyróżniono za działalność w zakresie ochrony środowiska, sportu i turystyki. – To dla mnie ogromnie wyróżnienie. Jednocześnie tytuł „Kobiety z Charakterem” zobowiązuje do dalszego działania. Jednym z moich wielkich marzeń jest rozbudowa mojego sklepu w taki sposób, by powstało nowoczesne centrum ogrodnicze. Chciałabym, by było ono miejscem szczególnym, które będzie inspirowało do zmian – mówi Elżbieta Woycicka, która poza prowadzeniem sklepu pomaga ubogim i potrzebującym, wspiera akcje na rzecz dzikich zwierząt.
 
Rozmowa z Elżbietą Woycicką w majowym numerze „Biznesu Ogrodniczego”.

 

REKLAMA
Targi Zieleń to życie