Kolorowa Jesień w KZD

Przedstawiciele „Biznesu Ogrodniczego” w najbliższy weekend (11-12 października) wezmą udział w kiermaszu promocyjno-handlowym w firmie KZD, który został połączony z uroczystością otwarcia nowoczesnego laboratorium in vitro

Dwa razy w roku, wiosną oraz jesienią w Kwiaciarskim Zakładzie Doświadczalnym w Nowym Dworze odbywają się Dni Otwarte – święto dla miłośników roślin. W tym roku ta wyjątkowa impreza została połączona z ważnym dla firmy wydarzeniem. W sobotę, 11 października, odbędzie się otwarcie nowoczesnego laboratorium in vitro, które już niedługo rozpocznie prace nad mikrorozmnażaniem atrakcyjnych gatunków roślin sadowniczych.

Podczas eventu Kolorowa Jesień klienci zobaczą szeroki asortyment roślin oraz obowiązującą ofertę handlową w KZD. – Tego typu imprezy mają nie tylko duże znaczenie w kreowaniu pozytywnego wizerunku firmy, dotarciu do klienta, ale pozwalają także budować długotrwałe relacje biznesowe. Podobnie jak w przypadku wiosennej imprezy, tym razem również rozszerzyliśmy ofertę o materiał szkółkarski Sadowniczego Zakładu Doświadczalnego Instytutu Ogrodnictwa w Brzeznej, Ośrodka Elitarnego Materiału Szkółkarskiego w Prusach, a także o sprzęt i artykuły ogrodnicze, które zaproponują wystawcy na stoiskach usytuowanych na wolnym powietrzu – mówi Aneta Osińska z Działu Marketingu KZD. Na kiermaszu, oprócz roślin, będzie można zakupić ekologiczne produkty firmy VACO, m.in. środki pielęgnacyjne oraz zwalczające pasożytnicze owady, mięczaki i gryzonie oraz artykuły chemii gospodarczej marki Sann Profi i Fini, środki czyszczące, impregnaty do domu, ogrodu, samochodu.

W Nowym Dworze na wszystkich odwiedzających będzie czekać wiele atrakcji. Organizatorzy przygotowali bogaty program spotkania.
Podczas kiermaszu odbędą się warsztaty ceramiczne, które poprowadzi artystka ceramik Agnieszka Wieloch, z kolei Jan Michalski, nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym, prowadzący m.in. zajęcia tematyczne o charakterze terapeutycznym w SOSW w Skierniewicach przybliży tajniki warsztatów wikliniarskich.

Patronat nad imprezą objął Marszałek Województwa Łódzkiego, Witold Stępień, co pozwala wpisać KOLOROWĄ JESIEŃ do harmonogramu imprez regionalnych.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: