Agrimpex – 20 lat minęło

Firma Agrimpex w dniach 26-28 września świętowała 20-lecie działalności. Z tej okazji zorganizowała dla krajowych i zagranicznych klientów uroczyste spotkanie podsumowujące efekty dotychczasowej pracy

Na tak ważną dla siebie uroczystość firma zaprosiła klientów do otoczonego lasami Puszczy Karpackiej Hotelu Arłamów. Atmosfera tego wyjątkowego jubileuszu była wspaniała, a widoki i wrażenia niepowtarzalne.  Firma zadbała o szereg atrakcji, w sobotę od rana odbyły się emocjonujące konkurencje sprawnościowe.  Po sportowej rywalizacji Charles Daigneault, ambasador marki Broil King zaprosił gości na specjalnie przygotowany lunch,  podczas którego można było skosztować potraw z grilla. To nie koniec atrakcji –  goście zwiedzali najnowocześniejszą elektrociepłownię w Arłamowie, a także pozostawiony w stanie prawie niezmienionym apartament nr 52, w którym Lech Wałęsa przebywał przez 9 miesięcy internowania, do listopada 1982 r.
Wieczorem odbyła się uroczysta kolacja.  Ciepłe powitanie otworzyło część oficjalną, w której prezes i zebrani goście wspólnie przypominali historię firmy, nie zabrakło czasu na podsumowania oraz wspomnienia.

 

– W czasie 20 lat działalności przeobraziliśmy się w mocne, stabilne i ambitne przedsiębiorstwo, które wciąż stawia sobie nowe cele – mówił Tomasz Piotrów, prezes firmy.

W dalszej części tego wyjątkowego wieczoru odbyła się szampańska zabawa, uatrakcyjniona występem Marcina Spennera, finalisty II edycji programu X Factor. 

– Dziękujemy za zaproszenie na to ważne dla firmy wydarzenie. Atmosfera była wspaniała. Jubileusz stanowił doskonałą okazję do przypomnienia dotychczasowych osiągnięć oraz wyznaczania nowych celów i zadań. Agrimpex to dzisiaj nowoczesna firma, której życzę jeszcze wielu sukcesów – mówi Renata Aleksandrzak, dyrektor sprzedaży „Biznes Ogrodniczy”, która brała udział w jubileuszu.
 

REKLAMA