Już w listopadzie Grunt to biznes

Już w listopadzie nowa, uaktualniona i poszerzona edycja specjalna „Grunt to biznes”

Podłoża to jedna z najważniejszych kategorii w branży ogrodniczej, niezbędny asortyment, który co roku cieszy się dużym zainteresowaniem konsumentów. To także jedna z najdynamiczniej rozwijających się grup produktowych na rynku ogrodniczym. „Grunt to biznes” to jedyna na rynku publikacja w całości poświęcona tej kategorii
 
Już w listopadzie przedstawimy obszerny raport o aktualnej sytuacji na rynku, zaprezentujemy najlepiej sprzedające się produkty oraz segmenty o największej dynamice wzrostu. Tylko w „Grunt to biznes” najbardziej aktualne informacje o planach najważniejszych firm podłożowych w Polsce – poszerzeniu oferty, nowych akcjach promocyjnych, wsparciu w miejscu sprzedaży. Ponadto w „Grunt to biznes” najnowsze informacje o preferencjach konsumentów, ekskluzywne komentarze i prognozy dotyczące rozwoju rynku. „Grunt to biznes” to niezbędne narzędzie do monitorowania rynku, które ułatwia podjęcie decyzji o wyborze optymalnego dostawcy i najlepszych produktów.

W magazynie „Grunt to biznes” zaprezentujemy nowości produktowe w zupełnie nowej formie. Ponadto po raz pierwszy częścią „Grunt to biznes” będą nowe rubryki poświęcone sprzedaży podłoży profesjonalnych i produktów
komplementarnych – materiałów do ściółkowania, obrzeży ogrodowych i doniczek torfowych.   

Już w listopadzie w „Grunt to biznes” przedstawimy także najnowsze trendy w sprzedaży materiałów nawierzchniowych oraz zaprezentujemy wiodących dystrybutorów kamienia ogrodowego, grysów, żwirów i otoczaków.     

Podłoża torfowe to bardzo konkurencyjny rynek. Aktywność handlowa i promocyjna to czynniki, które decydują o sukcesie w handlu tym asortymentem. „Grunt to biznes” na początku listopada trafi do sklepów, centrów i hurtowni ogrodniczych w całej Polsce. To skuteczne narzędzie do budowania dystrybucji, kreowania marki, promocji nowości i wspierania akcji przedsezonowego zatowarowania.

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt:
Michał Gradowski – michal.gradowski@biznes-ogrodniczy.pl
(szef projektu „Grunt to biznes”)
Renata Aleksandrzak – renata.aleksandrzak@biznes-ogrodniczy.pl
(dyrektor sprzedaży)

Biznes Ogrodniczy
ul. Grunwaldzka 43/1
60-784 Poznań
tel. 61 820 41 75
e-mail: redakcja@biznes-ogrodniczy.pl
 

REKLAMA
Targi Zieleń to życie