Konferencja Adviser

Firma Adviser po raz 17. zorganizowała spotkanie dla swoich partnerów handlowych. Wydarzenie odbyło się 24 marca w Hotelu Ilonn, na poznańskich Podolanach. Przedstawiciele „Biznesu Ogrodniczego” wzięli udział w konferencji

 

Wykłady i prelekcje dotyczyły tematyki nawodnieniowej. Woda na pustyni, właściwa pielęgnacja roślin, nowinki dotyczące nawadniania – o wszystkim tym opowiadali prelegenci: naukowcy i praktycy. Wykłady wygłosili m.in. profesor Tadeusz Baranowski z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Paulina Wybicka-Malke ze Szkółki Drzew, Krzewów Ozdobnych i Róż Wybicki czy Marek Ignatowicz z PHU Garden. Wydarzenie odbyło się w sympatycznej i rodzinnej atmosferze. Udział w seminarium wzięło ok. 80 osób.

 

– Interesującą i budzącą duże emocje częścią seminarium była prezentacja najciekawszych realizacji naszych Partnerów oraz przedsięwzięć projektowo-montażowych, które wykonaliśmy wspólnie. Tu wystąpili: Pani Joanna Stych – Urządzanie i Utrzymywanie Terenów Zieleni Joanna Stych, Pan Jarosław Piórkowski – Kerria, Pan Marek Niemczal – Trawmar oraz Pan Grzegorz Sobolewski z firmy Gardens.

 

Seminarium zakończyło się wspólnym podsumowaniem roku, przypomnieniem zasad współpracy obowiązujących w nowym sezonie oraz nagrodzeniem firm, które uzyskały najlepsze wyniki. Czas mijał szybko, ale za to twórczo i bardzo przyjemnie. Spotkanie zakończyło się losowaniem nagród niespodzianek dla uczestników i uroczystą kolacją – mówi Katarzyna Łukowicz, specjalista ds. marketingu w firmie Adviser.

 
 
 

 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: