Konferencja prasowa Tendence on-line

Już jutro będzie można bez wychodzenia z biura lub domu poznać najnowsze informacje o targach Tendence, jednej z ważniejszych międzynarodowych imprez dekoracji oraz wyposażenia wnętrz, ogrodów i tarasów, które odbędą się w drugiej połowie roku

Konferencja rozpocznie się 1 kwietnia (i nie jest to Prima Aprilis) o 11:00. Nicolette Naumann, Vice President Ambiente/Tendence opowie o targach, planowanych imprezach i innych wydarzeniach, które będą miały miejsce podczas tegorocznej edycji imprezy. Słuchacze będą mogli zadawać pytania. Spotkanie na żywo potrwa około 30 minut i prowadzone będzie w języku angielskim. Można także pobrać prezentację, dostępną w kilku językach: angielskim, rosyjskim, niemieckim i hiszpańskim.
 

Tegoroczna edycja wystawy odbędzie się w dniach 30 sierpnia – 2 września we Frankfurcie. Tendence to miejsce prezentacji szerokiej oferty produktów w kategoriach Giving and Living. W sekcjach ‘Talents’, ‘Next’ oraz ‘Young & Trendy’ można zapoznać się z pomysłami młodych artystów i designerów. – Udział w targach Tendence pozwala kreować oraz rozpowszechniać najnowsze trendy. To także doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów handlowych – podkreśla Olga Mularczyk z biura obsługi targów.

Jak włączyć się do panelu on-line?
1.    Zarejestruj się na stronie www.press-live.com (konferencję koordynuje firma PRESSLIVE)
2.    Po dokonaniu rejestracji otrzymasz hasło na podany adres e-mail
3.    Po zarejestrowaniu kliknij na „Live broadcasts”, a następnie „Tendence 2014”
4.    Pojawi się wówczas kolejna strona, na której trzeba nacisnąć „To the Live-Stream” i już jesteś połączony. Pisząc z boku będzie można zadawać pytania.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: