Korzyści dla wszystkich

Już za nami niezwykle udana VII edycja targów zatowarowaniowych Hurtowni Green & Joy cash and carry Gdańsk, która  odbyła się 30 stycznia w AQUARIUS Hotel***** Spa&Wellness  w Kołobrzegu. W evencie udział wzięli przedstawiciele  „Biznesu Ogrodniczego”

W tegorocznej edycji targów uczestniczyły aż 303 osoby. Byli to czołowi odbiorcy i dostawcy Hurtowni Ogrodniczej Green&Joy cash and carry Gdańsk.  – Targi zorganizowaliśmy już po raz siódmy. Korzyści z przedsezonowych spotkań czerpią wszystkie zainteresowane strony – zarówno dostawcy, jak i odbiorcy – mówi Tomasz Południak, dyrektor zarządzający hurtowni Green&Joy cash and carry Gdańsk. – Wydarzenie to jest ważnym spotkaniem biznesowym, przekładającym się na wysoką sprzedaż produktów. Nasi dostawcy w ciągu jednego dnia mogli dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców i przedstawić im swoją nową ofertę produktową – dodaje.

Targi były  doskonałą okazją do uzupełnienia oferty, zapoznania się z nowościami i nawiązania współpracy z nowymi dostawcami. Duża frekwencja klientów pozwoliła wystawcom na przeprowadzenie wielu korzystnych rozmów biznesowych. Producenci zgodnie podkreślają, że targi były doskonałą okazją do podtrzymywania i nawiązywania relacji z klientami oraz poznania ich opinii. – Naszym zdaniem targi Green&Joy cash and carry Gdańsk były przede wszystkim fantastyczne zorganizowane – mówi Joanna Legutko, członek zarządu w firmie W. Legutko. – Podczas wydarzenia zaprezentowaliśmy naszą całą ofertę produktową. Targi umożliwiły nam  spotkanie się ze wszystkimi punktami detalicznymi. Przeprowadziliśmy szereg spotkań i rozmów z klientami – dodaje. – Targi Green&Joy cash and carry Gdańsk stanowią piękne zakończenie całego cyklu targowego – tłumaczy Joanna Legutko.
 

REKLAMA
Targi Zieleń to życie