Optymizm na Christmasworld 2016

We Frankfurcie trwają właśnie największe na świecie targi dekoracyjne. Prawie 900 wystawców i ok. 84 tys. gości z całego świata – to bilans tegorocznej wystawy Christmasworld. Targi trwają od 29 stycznia, kończą się jutro

Christmasworld to wiodąca na świecie wystawa dekoracyjna. W targach bierze udział ponad 900 wystawców. – Każdego roku rozwijamy targi i wprowadzamy coś nowego, chcemy motywować klientów do nowych rozwiązań, dekoracji sezonowych, które zagwarantują lepszą sprzedaż. W tym roku pokazujemy zupełnie nowe podejście do sprzedaży decoru, wprowadzając prezentację sezonowych kwiatów i roślin w Galerii 0. Będzie można je po raz pierwszy zamówić bezpośrednio u producenta. Jesteśmy przekonani, że kwiaty sezonowe doskonale uzupełnią ofertę decoru i zapewnią dodatkową sprzedaż. Ponadto wszyscy uczestnicy Christmasworld będą mogli skorzystać z naszego kompleksowego programu dodatkowych wydarzeń. W tym roku koncentrujemy się na podpowiadaniu klientom, w jaki sposób mogą zwiększać liczbę wizyt konsumentów w placówce m.in. poprzez przygotowanie witryn sklepowych czy ekspozycji odwołujących się do emocji – mówi Eva Olbrich, Leiterin Christmasworld, Messe Frankfurt Exhibition GmbH.

Christmasworld to największe na świecie, najbardziej kompleksowe i dzięki temu najważniejsze targi ozdób świątecznych i okolicznościowych, dekoracji wystaw sklepowych i akcesoriów karnawałowych.
Podczas targów panuje optymistyczny klimat biznesowy. Na Christmasworld przyjechało ponad 84 tys. gości ze 154 krajów, aby zobaczyć premiery produktów, które trafią na rynek w kolejnym sezonie oraz trendy w zakresie designu, kolorów i fasonów. Christmasworld to ważne źródło natchnienia i nowych inspiracji.
 

REKLAMA