Korzystna współpraca

Doskonale dobrana gama nowoczesnych produktów spełniających najwyższe standardy oraz fantastyczne warunki współpracy powodują, że firma Ugrillowani, będąca dystrybutorem kanadyjskiej marki Napoleon Grills, sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających partnerów biznesowych

Tekst: Natalia Dur

Firma Ugrillowani w swojej ofercie posiada najwyższej jakości grille i akcesoria do grilli. – Staramy się, by nasi klienci mieli jak najszerszą możliwość wyboru spośród zróżnicowanej gamy produktów – mówi Dawid Bedyński z firmy Ugrillowani, dystrybutora kanadyjskiej marki Napoleon Grills.– Nasza firma w swoim portfolio posiada grille gazowe stacjonarne, przenośne, do zabudowy, grille węglowe, oraz grillowędzarki. Ponadto klienci w naszej ofercie znajdą meble francuskiej firmy Lafuma, która jest znana na naszym rynku od ponad 10 lat. Cechuje ją najwyższa jakość i oryginalny design. Oferujemy również elektryczne promienniki ogrodowe firmy Outtrade, które w chłodne dni uprzyjemnią każdemu odpoczynek w ogrodzie czy tarasie – dodaje.

Polecamy uwadze
Dobrze dobrana oferta sprawia, że asortyment BBQ rotuje nie tylko w okresie od maja do lipca, ale nawet od marca do października. – Wśród naszego asortymentu znajduje się kilka pozycji, które polecamy w szczególny sposób naszym klientom. Jest to grill Napoleon Triumph 325,  cechujący się wygodą i jakością. Główne zalety tego grilla to konstrukcja ze stali nierdzewnej, powierzchnia grillowania 46×43 cm, obszerny palnik boczny oraz składane półki boczne dla łatwiejszego przenoszenia i przechowywania – tłumaczy Dawid Bedyński. W ostatnim czasie coraz częściej klienci decydują się na kupno grilli gazowych. W ofercie firmy Ugrillowani znajduje się doskonały model grilla gazowego Napoleon LEX485RSIBPSS. – To produkt dla osób, które uwielbiają wszystko, co związane z BBQ. Oprócz standardowych tubowych palników posiada dwa palniki ceramiczne Sizzle ZoneTM, , które rozgrzewają się do temperatury 9800C – dodaje Dawid Bedyński.

Korzystna współpraca
Firma Ugrillowani zapewnia klientom produkty tylko najwyższej jakości. – Oferujemy bardzo korzystne warunki zakupowe w przypadku asortymentu aranżacyjnego. Dodatkowo gwarantujemy darmową wysyłkę zarówno do dystrybutorów, jak i bezpośrednio do klienta. Warto też dodać, że nasze produkty nie są dostępne w sieciach handlowych, a ceny oferowane przez naszych partnerów są na identycznym poziomie, co jest przez nas weryfikowane – mówi Dawid Bedyński.
 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: